Неділя., 24. січня 2021

a1На Берегівщині, у п’ятницю, 13 грудня святкували День місцевого самоврядування.

На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної ради та РДА, депутати обласної, районної ради, представники сільських рад, органів виконавчої влади району та дипломатичних місій Угорщини у м.Берегово та м.Ужгород.

 

 


a22Присутніх вітали голова районної ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, Сіладі Матяш – генеральний консул Консульства Угорщини в місті Берегово, Золтан Бабяк – Берегівський міський голова та керівники фракцій і депутати райради, сільські голови.

У своїх привітаннях виступаючі високо оцінили роль, яку відіграють органи місцевого самоврядування у житті Берегівщини, нашого краю, та всієї держави, говорили про важливість тісної співпраці гілок влади для успішного втілення у життя планів соціально-економічного розвитку району, проведенні децентралізації та вирішення питань, пов’язаних з його життєдіяльністю.

Виступаючі особливу увагу звернули на реформу місцевого самоврядування, яка зрушила з місця і на Берегівщині. Як наголосив, звертаючись до народних обранців голова районної ради Йосиф Шін, „У вирі українських реформ у наступному році, на мою думку, на нас чекає вирішення декілька важливих завдань – створення справді спроможних громад, ….”.

Під час урочистостей керівники району виконали приємну місію, вручили Почесні грамоти, грамоти та подяки обласної ради, а також РДА та райради кращим представникам органів місцевого самоврядування Берегівщини.

Нагороджені:

a55

Почесною грамотою Закарпатської обласної ради: Ганко Дезидер Адальбертович – Великобийганський сільський голова;

Грамотою Закарпатської обласної ради: Філе Єлізавета Бейлівна та Якоб Лайош Лайошович - депутати Берегівської районної ради;

 

a44Подякою Закарпатської обласної ради : Цветкова Берта Аладарівна – секретар Рафайнівської сільської ради;

Грамотою районної державної адміністрації та районної ради - Дюрков Микола Миколайович – Оросіївський

a33сільський голова, Давід Валерія Ендреївна – секретар Запсонської сільської ради, Біров Корнелія Бертолонівна – секретар Батрадівської сільської ради, Філе Надія Михайлівна – секретар Астейської сільської ради, Орос Людмила Олександрівна – секретар Гатянської сільської ради, Гнатик Ганна Юріївна – секретар Четфалвівської сільської ради.

Крім того, Берегівською райдержадміністрацією і Берегівською районною радою засновано відзнаку - медаль «За розвиток Берегівщини». Першими нагородженими є справді достойні і знані мешканці Берегівщини:

Нодь Бейло Зигмундович – благодійник, головний куратор Управління Закарпатської реформатської церкви, директор Діаконічного відділу Закарпатської реформатської церкви;

Довбака Ольга Степанівна – голова Громадської ради, голова ГО «(О)краса», юрист;

Галас Ласло Степанович – начальник відділу культури і туризму Берегівської РДА;

a66

Гейці Тихомир Тихомирович – директор Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відомий тренер велосипедного спорту в залі, депутат Берегівської районної ради декількох скликань;

Тараненко Дмитро Олександрович – селищний голова смт. Батьово.

Завершилися урочисті збори яскравою культурною пограмою.