Неділя., 24. січня 2021

сесія райради 13.12.2019 011Відбулася 22-га сесія районної ради

13 грудня, у п’ятницю, пленарним засіданням закрилася чергова, 22 сесія районної ради у якій узяло участь 25 депутатів із 34. А розпочалася вона із приємної ноти - вручення сертифікату на придбання житла мешканці с. Мочола – Папп Андреї Бейлівні згідно урядовою Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Натомість, по цій програмі, відповідно до черговості, визначено трьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, для виплати даної компенсації на придбання житла. Всі вони вже відкрили рахунки зі спеціальним режимом використання, кошти субвенції перераховані їм в повному обсязі по 318897 грн.

Отже, перед початком роботи голова районної ради Йосиф Шін представив депутатському корпусу та громадськості новопризначеного начальника Берегівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Петра Дрозденка і побажав йому успішної роботи у збереженні правопорядку та боротьбі із злочинністю.

Після затвердження порядку денного керівник місцевої прокуратури – Володимир Жилкін поінформував присутніх про результати діяльності місцевої прокуратури за 9 місяців 2019 року.

Гостра дискусія виникла під час розгляду питання про загальний екологічний стан Мужіївського родовища поліметалевих руд та прилеглих до нього територій, можливі шляхи утилізації та ліквідації рудних відвалів та хвостосховищ золото рудника, адже воно є на постійному контролі як керівництва району так і депутатів районної ради.

Завдяки плідній роботі постійних депутатських комісій затвердження наступних питань проходило у конструктивному руслі.

Відтак, депутатським корпусом, одноголосно затверджено зміни до бюджету району поточного року, а також головний фінансовий документ на наступний рік.

А на завершення розгляду питань порядку денного вирішено направити до Премєр-міністра України, Голови Верховної Ради України, головам Закарпатської ОДА та обласної ради звернення депутатів щодо адміністративно – територіального устрою районного рівня Закарпатської області, яким народні обранці району просять керівництво держави у рамках децентралізованого процесу – відповідно до чинного законодавства України – утворити район з центром у м.Берегове.

сесія райради 13.12.2019 041