Неділя., 24. січня 2021

ПРОТОКОЛ

виїзного засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища

29 жовтня 2019 року                                              с. Мужієво

 

                          Присутні члени постійної комісії : Могачек Н.Б., Баканчош Л.Л.,
                                                                                        Якоб Л.Л.

                          Запрошені: Шін Й.Б. – голова Берегівської районної ради ради, 
                                                Петрушка І.Ш. – голова Берегівської райдержадміністрації,
                                                Ступнік П.П. – представник ПрАТ «Карпатьска рудна комнапія»

                          Присутні: Якоб Е.З. – мешканка с.Мужієво,
                                             Семере Ю.Е. – журналіст.

Порядок денний:

1. Вивчення проблем, які виникають у зв’язку із експлуатацією рудника, зокрема потрапляння важких металів у ґрунт та питну воду та пропоновані методи проведення утилізації рудних відвалів та хвостосховищ, розташованих на поверхні Мужіївського золоторудника.

Члени постійної комісії оглянули будівництво відстійників для води, яке буде використовуватися для промивання рудних відвалів. З боку підприємства комісію зустрів представник П.Ступнік.

СЛУХАЛИ: Ступніка П.П., який ознайомив присутніх із запланованою діяльністю підприємства Карпатська рудна компанія, а також розповів про використання та очистку води, яка буде використовуватися у замкненому циклі.

ВИСТУПИЛИ: Баканчош Л.Л. поцікавився, чи наявні у компанії всі дозвільні документи на проведення робіт з утилізації хвостосховищ.

Ступнік П.П. повідомив, що у Карпатської рудної компанії є всі необхідні документи, але на сьогоднішній день без попереднього погодження із керівництвом надати їх не може.

Якоб Е.З. мешканка села Мужієво висловила своє побоювання щодо використання води, адже при такій потребі води, остання може зникнути повністю у колодязях мешканців не тільки села Мужієво, але і навколишніх сіл і міста Берегове.

Шін Й.Б. вніс пропозицію провести зустріч членів комісії з представниками інвестора у приміщенні районної ради із обговорення проблемних питань та ознайомлення із дозвільними документами підприємства.

Про час і місце проведення цієї зустрічі всім буде повідомлено додатково.

Голова постійної комісії                      Н.Могачек