Неділя., 24. січня 2021

Засідала бюджетна комісія

25 листопада 2019 року за головуванням Тібора Біров відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. У роботі комісії узяв участь заступник голови районної ради Василь Горват, по питанням порядку денного доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ваш.

Отже, членами комісії було розглянуто питання внесення змін до розподілу видатків районного бюджету на 2019 рік у сумі 286706,00 гривень та до обсягів міжбюджетних трансфертів на 2019 рік. Так за рахунок субвенції з державного бюджету на проведення виборів депутатів місцевої ради Косонської об’єднаної територіальної громади та сільського голови було погоджено видатки на суму 260300 гривень, а також за рахунок іншої субвенції із сільських бюджетів передбачено кошти на проведення поточного ремонту системи каналізації та водовідведення Свободянського дитячого садочка № 2 у сумі 10000 грн. та на придбання двох металопластикових енергозберігаючих вікон для Батрадівської бібліотеки у сумі 16406 грн.

Окрім того, погоджено перерозподіл коштів іншої субвенції між спеціальним та загальним фондами районного бюджету у сумі 40000 грн. на виготовлення детального плану території для розміщення АЗПСМ с. Гут та на виготовлення детального плану території для розміщення АЗПСМ по вул. Петефі у с. Бадалово в сумі 13075 грн. Тож із цим постійна комісія поклала початок до будівництва двох нових амбулаторій сімейної медицини, які, сподіваємось, будуть збудовані найближчим часом.