Неділя., 24. січня 2021

нарада семынар 21.11.2019 1 1У районній раді відбулась нарада-семінар з керівниками та посадовими особами органів місцевого самоврядування району

21 листопада, під керівництвом голови районної ради Йосифа Шіна та голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулася нарада-семінар з головами та секретарями сільських, селищної рад району, де про зміни у повсякденні діяльності розповіли керівники органів виконавчої влади.

 

Так, в ході роботи про нововведення щодо монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг інформував начальник управління соціального захисту населення Володимир Терпай.

Про пенсійне забезпечення мешканців району доповідала Катерина Байов - начальник Берегівського відділу обслуговування громадян ГУПФУ в закарпатській області.

Одним із найголовніших питань наради розповіла начальник архівного відділу райдержадміністрації Марія Мельник, яка чітко і лаконічно доповіла про забезпечення виконання діловодства при створенні ОТГ, адже, як відомо на сьогоднішній день у районі активізувався процес об’єднання громад і, відповідно, накопичені за роки документи необхідно влаштувати, архівувати та здати, щоб мешканці району у майбутньому не мали проблем при оформленні тих чи інших документів.

У роботі семінару узяв також участь військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату Дмитро Куліковський, який поінформував присутніх про хід виконання плану осіннього призову 2019 року.

З блоку земельних питань виступив заступник начальника відділу у Берегівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Володимир Сенько, який інформував про необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей щодо меж населених пунктів, щодо земельних ділянок всіх форм власності, посвідчених державними актами та договорами оренди землі без кадастрових номерів, які були зареєстровані до 2004 року, щодо оформлення сільських громадських пасовищ та підбору земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах.

Насамкінець з питань формування проектів місцевих бюджетів на 2020 рік присутніх інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ваш.нарада семынар 21.11.2019 2 1