Понеділок., 26. жовтня 2020

засідання Басейнової ради Тиса 07.05 Horv

Перше засідання Басейнової ради р.Тиса відбулось на Берегівщині

7 травня 2019 року у залі засідань Берегівської міської ради за участю водогосподарських організацій області, представників влади, науковців і громадськості та за головуванням Юрія Шпонтака відбулося перше засідання Басейнової ради річки Тиса.

Після вступних та вітальних слів заступника голови Берегівської районної ради Василя Горвата та заступника Берегівського міського голови Гейзи Орос було заслухано Йосипа Галайду - керівника ТОВ «Водоканал Карпатвіз» про основні проблемні питання водопостачання та водовідведення міста Берегово, історію створення підприємства та плани на майбутнє.

Однією із найважливіших тем засідання для Берегівщини, яке значилося у порядку денному було питання з приводу впровадження місцевими органами виконавчої влади технологічних та організаційних заходів з питань поводження з твердими побутовими відходами у населених пунктах. Про це детально розповіла член Басейнової ради Олена Марушевська – член Закарпатської обласної організації «Всеукраїнська екологічна ліга».

Крім того, на засіданні було обговорено концептуальні та інші підходи переробки рідких та твердих комунальних відходів з метою ліквідації полігонів сміттєзвалищ та інші питання щодо покращення екологічної ситуації в басейні ріки Тиса.

Наступне засідання Басейнової ради річки Тиса заплановано провести у жовтні поточного року у місті Виноградів.

засідання Басейнової ради Тиса 07.05