Середа., 28. жовтня 2020

бюджетна комісія 25.04.20195562Засідала бюджетна комісія

Сьогодні, 25 квітня, у Берегівській районній раді за ініціативи райдержадміністрації та за головуванням Тібора Біров відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

У засіданні узяли участь заступник голови районної ради Василь Горват та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій. З питань порядку денного присутніх інформувала Олена Ваш - начальник фінансового управління РДА.

Відтак, було погоджено внесення змін до районного бюджету за рахунок збільшення обсягів освітньої субвенції. Так, згідно рішення Закарпатської обласної ради з обласного бюджету для Берегівського району виділено 1 млн. 977,6 тис. грн., 1 млн. 389,6 тис. грн. з яких спрямовується на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для шкіл з навчанням мовами національних меншин, а 588 тис. грн. на забезпечення належних санітарно - гігієнічних умов у ЗОШ с.Н.Ремети (улаштування внутрішньої вбиральні).

Серед іншого, погоджено зміни до бюджету за рахунок субвенції з Батівського селищного бюджету на капітальний ремонт даху Батівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 748,761 тис. грн.