Понеділок., 26. жовтня 2020

виконком Бер ФФ 24.04.20195558Районний чемпіонат з футболу на Берегівщині стартує 12 травня

Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконкому районної федерації, яке відбулось 24 квітня у залі засідань Берегівської районної ради.

Після вступних та вітальних слів заступника голови районної ради Василя Горвата та голови районної федерації футболу Олександра Чегіля члени виконкому приступили до обговорення регламентів чемпіонату та кубкових баталій.

Відтак, вирішено розвести проведення матчів юнацьких та дорослих команд на суботні та недільні дні відповідно і зроблено це з тією метою, щоб юнаки, які гратимуть по суботах змогли в неділю виступати за головну команду клубу.

Крім того, вирішено у перерві між першим та другим колами провести розіграш двох Кубків: серед дорослих і вперше – юнацьких команд.

Наразі із участю у чемпіонаті вже визначилися дев’ять дорослих та шість юнацьких команд.

Отже, виконком федерації вирішив розпочати чемпіонат району серед дорослих 12 травня, а юнаки стартують на день раніше – 11 травня. Перше коло завершиться 1 липня, друге почнеться 18 серпня й фінішує 20 жовтня. Остаточний календар буде сформований за результатами подачі заявок футбольними командами і буде оприлюднений згодом у засобах масової інформації .