Четвер., 02. квітня 2020

Перерахунок пенсій з 01.03.2019 та виплата субсидій.

З 01.03.2019 р. відповідно до ч. 2 ст. 42 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» буде проведено перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Формула перерахунку залишається незмінною. Вона застосовувалася для осучаснення пенсій в жовтні 2017 р.. Ця формула враховує стаж, рівень зарплати, яку отримував пенсіонер, і рівень середньої зарплати по країні.

При проведенні перерахунку з березня 2019 р. показник середньої зарплати в Україні, який враховано для обчислення пенсії – 3764,40 грн., збільшиться приблизно на 17 %. В результаті перерахунку будуть переглянуті деякі доплати, внаслідок чого розмір пенсії до виплати може не не змінитися.

Перерахунки з 01.03.2019 р. будуть проведені автоматично та не потребують особистих звернень в управління Пенсійного фонду.

До відома отримувачів субсидії! З 1 січня змінився алгоритм виплати допомоги у сплаті комунальних платежів. Він передбачає оплату житлових субсидій у грошовій формі.

Особам, які отримують пенсії, виплата готівки буде здійснюватися через Пенсійний фонд України. Кошти одержувачі пенсій отримають або на власну картку, або їх доставлять на пошту разом з виплатою пенсії. Таким чином, у березні 2019 буде сформовано 2 відомості, одна - на виплату пенсії, інша – на отримання субсидії.

Особам, які не одержують пенсії, Мінсоцполітики через Ощадбанк перерахує кошти через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка» або ж зарахує на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку.

Адміністрація Виноградівського
об'єднаного управління ПФУ