Вівторок., 22. вересня 2020

Писанка

Великодні писанки майстрів із Берегівщини серед найкращих в області

Вчора, 29 березня, в Ужгороді на головній площі Закарпаття, що перед облдержадміністрацією, відбувся четвертий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни писанко» - 2018.

Свої роботи представили 57 команд з усіх куточків Закарпаття – а це тисячі писанок виготовлених дитячими руками в різних техніках. Результатом такої масовості став рекорд, зафіксований представником Національного реєстру рекордів України: «за найбільшу кількість «великодніх дерев» на одній локації, близько 17 000 писанок».

Відрадно, що до встановлення цього рекорду долучилася й Берегівщина, експозиція якої зайняла друге місце. Так як голова Берегівської районної ради Йосиф Шін якраз перебував із відрядженням у м.Ужгород (брав участь у роботі пленарного засідання обласної ради), то зміг особисто відвідати фестиваль та підтримати делегацію із Берегівського району.

Відтак, нагородження призерів конкурсу вже відбулося в атріумі Закарпатської ОДА, де учасників фестивалю привітали керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс.

Милуватися писанками на площі Народній в Ужгороді, а також оглянути виставку у фойє Закарпатської ОДА всі охочі зможуть до 24 квітня.