Середа., 03. червня 2020

РОЗПОЧАТО ПЕРЕРАХУНОК ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІЙ

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області розпочало перерахунок пенсій військовим пенсіонерам.

У головне управління почали надходити довідки про грошове забезпечення із обласних структур Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства оборони України. Із 10 тисяч 418 довідок вже подано: головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області – 456 та обласним військкоматом – 1550 довідок.

Фахівці управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області одразу почали перерахунок пенсій військовиків із врахуванням нового грошового забезпечення. Перерахунок проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб».

Ті військові пенсіонери, на яких довідки надійдуть до 23 березня ц. р., отримають суму пенсії, перераховану із 1 січня 2018 року, за додатковими відомостями у поточному місяці. А військові пенсіонери, на котрих довідки будуть отримані після 23 березня, отримають перераховану пенсію протягом квітня.

Перерахунок пенсій проводиться оперативно, по мірі надходження довідок із силових структур. Додаткові відомості формуються щодня і одразу передаються в банківські установи.

Як свідчить аналіз, в середньому пенсійні виплати підвищено на 1500 гривень. На сьогодні потреба в коштах по перерахованих пенсіях становить 936 117 гривень.

Адміністрація Виноградівського
об’єднаного управління ПФУ
Закарпатської області