Субота., 28. березня 2020

foto1

У Берегові засідала обласна робоча група з питань будівництва берегівської об’їзної дороги

1 березня за головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Віктора Мікуліна у малому залі районної ради Берегівської районної ради відбулася розширена виїзна нарада робочої групи щодо будівництва автомобільної дороги від пропускного пункту «Лужанка» в районі сіл Астей та Дийда, до м.Берегово, у тому числі об’їзної автомобільної дороги м.Берегово.

Участь у роботі узяли також голова Берегівської районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та депутат Закарпатської облради Мікловш Товт. Серед запрошених та зацікавлених осіб слід відмітити сільських голів сіл Астей та Дийда Ганну Нодь і Степана Егреші, на території громад яких пролягатиме маршрут майбутньої дороги.

Представники Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, представники Закарпатського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою поінформували присутніх про стан виконання програми відведення та вилучення земель для суспільних потреб в рамках якої під викуп підпадає 107 ділянок. Залишилося викупити 37 ((разом у межах міста Берегова та Берегівського району).

Не оминули увагою представники служб і питання щодо електричних опор, ліній передач, газопроводів, які пролягають через маршрут майбутньої дороги.

Відтак, керівництво області та району визначили за мету чимшвидше завершення організаційних та підготовчих дій з метою початку будівництва окресленої дороги.foto2