Понеділок., 24. лютого 2020

IMG 4958

Керівники районів Закарпаття обговорили зміни у законодавстві про утримання доріг та результати виконання бюджетів у 2017 році

25 січня цього року на базі Тур’є-Реметівської сільради в Перечинському районі відбулося чергове виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу у роботі якої від Берегівщини узяли участь голова районної ради Йосип Шін та його заступник Василь Горват.

Одним із головних питань порядку денного було питання про реформування системи управління автодорогами загального користування та фінансове забезпечення з утримання автодоріг місцевого значення у 2018 році, оскільки відповідно до законодавства, дороги загального користування місцевого значення передано в управління місцевим органам влади. На обласному рівні прийнято низку документів, які сприятимуть будівництві, реконструкції, ремонту та утриманню автодоріг загального користування місцевого значення, передачі районних автодоріг загального користування місцевого значення до сфери управління та на баланс райдержадміністрацій.

Учасники координаційної ради заслухали та обговорили також питання дотримання фінансової дисципліни при формуванні і реалізації місцевих бюджетів, в рамках розгляду якого було проаналізовано проблеми кожного з районів при формуванні та виконанні бюджетів адміністративних утворень краю.

Насамкінець керівники районів обговорили орієнтовний план засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради на 2018 рік.

За результатами засідання з обговорюваних питань прийнято відповідні рекомендації Координаційної ради органам місцевого самоврядуванняIMG 4953.