Четвер., 22. жовтня 2020

  Радилися голови та секретарі виконкомів місцевих рад Берегівщини

 У четвер, 28 квітня 2011 року у залі засідань районної ради відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів місцевих рад Берегівщини.

 Учасники зібрання заслухали інформації про усунення порушень авторського права і суміжних прав та обов’язку виплати винагороди за використання музичних творів та  фонограм; про підсумки опалювального періоду 2010–2011 років та завдання органів місцевого самоврядування району щодо підготовки до наступного опалювального сезону; про необхідність проведення інвентаризації доріг місцевого значення населених пунктів району; про підсумки благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району.

На порядку денному були також питання виконання бюджетів місцевих рад району за І квартал 2011 року, проблеми та шляхи поліпшення наповнення дохідної частини бюджетів, а також стану розрахунків за використані енергоносії сільськими та селищною радами району.    

Виступаючи на нараді–семінарі заступник голови райради Адальберт Браун акцентував увагу присутніх на необхідності виявлення та залучення додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів. Ігор Свищо зокрема наголосив на важливості скоординованих дій місцевих самоврядувань у питаннях подальшого благоустрою сіл та селища. Голова районної державної адміністрації висловив подяку керівникам місцевих рад за якісне проведення місячника по благоустрою та санітарної очистки населених пунктів.

  

 

Прес-служба Берегівської районної ради