Четвер., 22. жовтня 2020

 На місці знайомилися з проблемами  с. Гут

 Цього вівторка, 19 квітня 2011 року, заступник голови районної ради Адальберт Браун та начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Лендєл побували в с. Гут.

 

  Під час робочої поїздки районні керівники у супроводі сільського голови Густава Копаса, депутата районної ради Степана Деака ознайомилися з роботою установ  населеного пункту, обговорили актуальні питання їх функціонування.

 Керівник села зокрема просив посприяти ремонту будинку сільської ради. Адальберт Браун підтримав ідею про те, що під час цих робіт доцільно було б розділити будівлю таким чином, щоб частину приміщень відвести для лікарської амбулаторії, а іншу для потреб ради. Василь Лендєл зауважив, що цим самим можна було б створити зручні умови для мешканців, адже ця будівля знаходиться у самому центрі села. Густав Копас та Степан Деяк поділившись планами щодо ремонту наголосили, що під час робіт буде можливість створити окремі входи як для медичної установи, так і для сільради, отже ці установи не заважатимуть один одному у роботі.

Присутні домовились, що наступним кроком буде проведення відповідної експертизи, складання проектів. Адальберт Браун запропонував найближчим часом провести нараду з участю всіх зацікавлених сторін з цього питання. На думку заступника голови районної ради для участі в ній доцільно було б запросити й представників реформатської церкви, адже приміщення, де зараз діє амбулаторія, є власністю цієї громади.

Під час робочої поїздки порушувалися і проблеми місцевого дитячого садка. З цього приводу Василь Лендєл звернув увагу на те, що сьогодні підвищені вимоги до дитячих закладів, адже згідно з новими нормами всі діти повинні відвідувати їх перед школою. Адальберт Браун запропонував керівникам села винести на найближчу сесію місцевої ради питання, пов’язані з водопостачанням та –відведенням садка, тощо, щоб місцеві депутати могли прийняти відповідне рішення.

 Прес-служба районної ради