Середа., 22. березня 2023

сесія 20.05.2020 2Районні депутати знову засідали

Вчора, 20 травня відбулося пленарне засідання позачергової 27-ої сесії Берегівської районної ради. Як зазначив у своєму вступному слові голова ради Йосиф Шін, скликання позачергової сесії здійснено у зв’язку з необхідністю приведення у відповідність із набувшим чинності 18 березня 2020 року нового Закону України «Про повну загальну середню освіту» положення про конкурс на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти районної ради.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _18.05.2020_ р. № _ 6 __

м.Берегово

Про скликання двадцять сьомої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та згоду депутатів районної ради, скликати двадцять сьому (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 20 травня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

обїзн дорога 13.05.2020 3Про будівництво об’їзної дороги у місті Берегово

йшлося на нараді вчора, 13 травня, яку провів губернатор області Олексій Петров у приміщенні Берегівської міської ради. На нараду були запрошені Матяш Сіладі - генеральний консул консульства Угорщини у м.Берегово, Борис Воловик – в.о. начальника Служби автодоріг Закарпатської області та його заступник з фінансових питань Михайло Мохня, Анатолій Зіненко - представник ТОВ «ВІАКОН Україна».

Детальніше...

Губернат беррайон 29.04.2020 01Берегівщину відвідав новопризначений губернатор Закарпаття

29 квітня з робочим візитом у Берегівському районі побував голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров. Зустрічали губернатора краю, який прибув разом із своїм заступником Ігорем Шинкарюком, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

Детальніше...

Норм грош оцінка земель БерегуйфалуНормативна грошова оцінка земель населеного пункту с.Берегуйфалу

15 квітня 2020 року районна рада внесла зміни до районного бюджету на поточний рік, якими, зокрема передбачаються зміни до обсягів міжбюджетних трансферів.

Так, вказаним рішення передбачається спрямування коштів у сумі 90000,00 грн. на проведення нормативної грошової оцінки населеного пункту с.Берегуйфалу, які виділені із обласного бюджету.

Тож зазначені кошти виділені і можна приступати до їх освоєння та проведення робіт по оцінці земель.

Увага! Важливо! | SFIIДо уваги мешканців Берегівщини!!!

Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА від 15 квітня 2020 року, враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні, з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи під час вихідних та святкових днів з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 до 20 год.00 хв. 20 квітня 2020 року, серед яких:

- обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях;

- без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;

- не виходити на вулиці населених пунктів;

- утриматися від використання власних транспортних засобів;

- утриматися від переміщення між населеними пунктами;

- без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.

Позачерг сесія райради 15.04.2020 2Позачергова сесія районної ради

Вчора, 15 квітня відбулося пленарне засідання 26-ої позачергової сесії районної ради, яку скликав голова ради Йосиф Шін за пропозицією голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та ініціативою Івана Малеш та Руслани Гедєш, керівників комунальних некомерційних підприємств районної ради – Берегівської ЦРЛ ім.Б.Ліннера та Берегівського центру ПМСД.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _10.04.2020_ р. № _ 5 _

Про скликання двадцять шостої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та згоду депутатів районної ради, скликати двадцять шосту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 15 квітня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Covid 19До уваги мешканців Берегівщини!!!

Відповідно до рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА та місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА від 10 квітня 2020 року, враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні, з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи під час вихідних та святкових днів з 13 год. 00 хв. 11 квітня 2020 до 20 год.00 хв. 13 квітня 2020 року, серед яких:

- обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях;

- без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;

- не виходити на вулиці населених пунктів;

- утриматися від використання власних транспортних засобів;

- утриматися від переміщення між населеними пунктами;

- без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.

зустріч духовенство пасха та поховання карантин 09.04.2020 1Про відзначення Великодніх свят та безпечне поховання померлих і відправлення ритуальних обрядів в умовах карантину

йшлося на зустрічі з духовенством району та міста вчора, 8 квітня. На зустрічі були присутні голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, міський голова Золтан Бабяк, Єпископ Закарпатської Реформатської Церкви Олександр Зан-Фабіан, Декан Берегівського району Мукачівської греко-католицької єпархії о.Михайло Шелемба та вікарій Берегівської римо-католицької парафії о.Янош Молнар.

Детальніше...

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és álló emberek

Поки у працівників вихідний, знову проводиться обробка приміщень адміністративної будівлі районної ради із використанням деззасобів.

 

 

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek és belső tér

  

 

Уряд затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

8 main

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Берегівщини!

Звертаємось до вас з проханням залишатися вдома та без потреби не виходити! Не відвідуйте лікувальні заклади без потреби! З'явилися симптоми - телефонуйте своєму сімейному лікарю. Чим менше ви будете виходити з дому - тим менше шансів бути інфікованим вірусом або інфікувати когось, для кого вірус може бути смертельним. КНП "Берегівський Центр первинної медико-санітарної підготовки консультує всіх, кому це потрібно! Приходити особисто на прийом тільки у разі крайньої необхідності, попередньо зателефонувавши лікарю.

Алгоритм поведінки для пацієнта

Що робити, якщо у вас симптоми COVID-19?

 

Детальніше...

бюдж комісія 03.04.202010587Бюджетна комісія районної ради погодила розподіл додаткової субвенції із обласного бюджету

Сьогодні, 03 квітня відбулося позачергове засідання бюджетної комісії районної ради, у якій узяли участь голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка. Відкрив засідання голова комісії Тібор Біров, який ознайомив присутніх із порядком денним у якому значилось одне питання – погодження розпорядження голови Берегівської РДА «Про схвалення змін бюджету району на 2020 рік».

Детальніше...