Понеділок., 28. листопада 2022

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és álló emberek

Поки у працівників вихідний, знову проводиться обробка приміщень адміністративної будівлі районної ради із використанням деззасобів.

 

 

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek és belső tér

  

 

Уряд затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

8 main

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Берегівщини!

Звертаємось до вас з проханням залишатися вдома та без потреби не виходити! Не відвідуйте лікувальні заклади без потреби! З'явилися симптоми - телефонуйте своєму сімейному лікарю. Чим менше ви будете виходити з дому - тим менше шансів бути інфікованим вірусом або інфікувати когось, для кого вірус може бути смертельним. КНП "Берегівський Центр первинної медико-санітарної підготовки консультує всіх, кому це потрібно! Приходити особисто на прийом тільки у разі крайньої необхідності, попередньо зателефонувавши лікарю.

Алгоритм поведінки для пацієнта

Що робити, якщо у вас симптоми COVID-19?

 

Детальніше...

бюдж комісія 03.04.202010587Бюджетна комісія районної ради погодила розподіл додаткової субвенції із обласного бюджету

Сьогодні, 03 квітня відбулося позачергове засідання бюджетної комісії районної ради, у якій узяли участь голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка. Відкрив засідання голова комісії Тібор Біров, який ознайомив присутніх із порядком денним у якому значилось одне питання – погодження розпорядження голови Берегівської РДА «Про схвалення змін бюджету району на 2020 рік».

Детальніше...

DSC 001510577На Берегівщині побував заступник голови ОДА

Вчора, 02 квітня на Берегівщині з робочим візитом побував Ігор Шинкарюк – заступник голови Закарпатської облдержадміністрації. Разом із головою районної ради Йосифом Шіном та головою райдержадміністрації Іштваном Петрушкою обговорили додаткові обмежувальні заходи, що введені на території області у зв’язку із оголошенням надзвичайної ситуації.

Детальніше...

Р І Ш Е Н Н Я

Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
при голові Закарпатської обласної ради

РЕЖИМ ОНЛАЙН

02 квітня 2020 року

Про шляхи невідкладного забезпечення засобами захисту медичного персоналу краю

Р І Ш Е Н Н Я

Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
при голові Закарпатської обласної ради

РЕЖИМ ОНЛАЙН

31 березня 2020 року

Про жорстке дотримання протиепідемічних заходів у період карантину на ринку продовольчих товарів

1Керівництво Берегівщини відвідало інфекційне відділення Берегівської ЦРЛ ім.Б.Ліннера

20 березня, де обговорили проблемні питання із головним лікарем Іваном Малешом та готовність до розгортання додаткових ліжок, при можливому виникненні надзвичайної ситуації і поступлення хворих з коронавірусною інфекцією. Зараз у відділенні 14 пацієнтів із ГРВІ.

Детальніше...

сесія 19.03.2020 2Депутатський корпус районної ради попри карантинні заходи зібрався на пленарне засідання позачергової сесії

 

Вчора, 18 березня за пропозицією голови Берегівської райдержадміністрації у зв’язку з ситуацією, яка наразі склалася у нашій державі та в світі з приводу пандемії коронавірусу та з метою запобігання поширенню його на території Берегівського району відбулося пленарне засідання позачергової сесії, яка була скликана головою ради Йосифом Шіном.

 

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від 17.03.2020 р. № 4

Про скликання двадцять п’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та з метою запобігання поширенню на території Берегівського району коронавірусу COVID-19, скликати двадцять п’яту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 18 березня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Covid 19Шановні громадяни!!!

З метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників виконавчого апарату районної ради, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму у період з 17 березня до 3 квітня 2020 року прийом громадян з особистих питань керівництвом районної ради та працівниками виконавчого апарату районної ради призупинений.

Детальніше...

8 mainДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ БЕРЕГІВЩИНИ!!!

Місцева комісія з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 березня 2020 року з метою недопущення занесення і поширення COVID-19 вирішила ввести на території району з 12 березня 2020 року обмежувальні заходи:

Детальніше...

S1На Берегівщині вшанували Кобзаря

Учора, 11 березня у великому залі засідань Берегівської районної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

Позачергова сесія Берегівської районної ради 1Позачергова сесія Берегівської районної ради:
ухвалили важливі рішення

Вчора, 10 березня, відбулося засідання позачергової сесії районної ради VІІ скликання, яку скликав голова райради Йосиф Шін у спеціальному (терміновому) порядку за пропозицією голови Берегівської райдержадміністрації у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» №100 від 12 лютого 2020 року, що набрала чинності 6 березня 2020 року.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від _ 06.03.2020 _ р. № _ 3 _

 

Про скликання двадцять четвертої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації, скликати двадцять четверту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 10 березня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Розпочнеться будівництво нового корпусу Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена

Минулого тижня чисельна делегація узяла участь у нараді, яка відбулась у Берегівській угорській гімназії імені Габора Бетлена.

На зустрічі були присутні Василь Брензович – голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), Ілдіка Орос – голова Закарпатського Угорськомовного Педагогічного Товариства (КМПС), Федір Бімба – заступник голови Берегівської райдержадміністрації та Йосиф Шін – голова районної ради.

На нараді обговорили із Василем Лендєл – начальником відділу з питань освіти Берегівської РДА та Арпадом Сабо директором Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена питання пришвидшення будівництва нового корпусу гімназії.

Як результат, учасники зустрічі дійшли згоди щодо якнайшвидшого початку робіт із будівництва нового корпусу.