Вівторок., 21. травня 2024

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області
« 01 » 03 2022                       м.Берегове                 № 11

 

Про скликання десятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Детальніше...

01У Берегівській районній раді відбулася позачергова сесія,

приводом скликання якої була пропозиція п’ятнадцяти депутатів районної ради різних політичних сил та лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської райдержадміністрації про скликання позачергової сесії на тлі інформаційних повідомлень про посилення загроз безпековій ситуації в Україні, провокованих ескалацією військової агресії з боку Російської Федерації в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

15.02.2022            м.Берегове             № 9

Про скликання дев’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4, 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської районної державної адміністрації Матія В.О. та пропозицію депутатів районної ради про скликання позачергової сесії:

Детальніше...

01Відбулася сесія Берегівської районної ради

Пленарним засіданням 03 лютого 2022 року завершилася робота чергової восьмої сесії районної ради, участь у якому взяли 25 депутатів. Так, за головуванням голови ради Карла Резеша було обговорено два десятки питань та прийнято 18 рішень.

Перед затвердженням порядку денного поточної сесії, для забезпечення ведення виконавчим апаратом протоколу та організації підрахунку результатів поіменного голосування було утворено секретаріат у складі трьох депутатів (Маргарита Віраг (фракція КМКС-ПУУ), Евеліна Гречка (фракція Слуга Народу) та Мікловш Товт (фракція Демократичної партії угорців України).

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

" 24 "    01     2022                  м.Берегове                          №  

 

 

Про скликання восьмої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати восьму сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 03 лютого 2022 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

IMG 30071Голова обласної ради та обласної державної адміністрації відвідали Берегівщину

06 січня з робочим візитом Володимир Чубірко, голова Закарпатської обласної ради та Віктор Микита, голова Закарпатської облдержадміністрації відвідали Берегівський район.

Першою зупинкою делегації був об’єкт будівництва - завод механізованої переробки твердих відходів потужністю від 20 до 30 тис. тонн на рік у с. Яноші, де очільників краю зустріли голова Берегівської райради Карло Резеш, в.о. голови, перший заступник райдержадміністрації Віталій Матій та Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

Детальніше...

IMG 20211216 123616У Берегівській районній раді відбулася сесія

16 грудня пленарним засіданням завершилася сьома сесія Берегівської районної ради. Як того вимагає закон, пленарному засіданню передувала робота депутатів у постійних депутатських комісіях.

Так, 14 грудня за керівництвом голів постійних комісій Жупанина Віктора, Калинич Віктора, Товт Мікловша та Форкош-Кордонець Габріелли депутати детально розглянули та обговорили запропоновані проекти рішень.

Детальніше...

0114691На Берегівщині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня відбулася зустріч керівників Берегівського району – голови районної ради Карла Резеша, в.о. голови, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія із ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та ветеранами МВС. Слід відмітити, що ініціатором такої зустрічі був Кантор Стефан Стефанович, очільник Берегівської районної організації ветеранів України. На зустрічі було обговорено проблемні питання ветеранів, ветеранської організації, про майбутні плани та перспективи співпраці в умовах проведеної децентралізації.

Детальніше...

ПАСПОРТ
бюджетної програмимісцевого бюджету на 2021 рік
Інші заходи, пов'язані  з економічною діяльністю

ПАСПОРТ
бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік
Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства

ПАСПОРТ 
бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік
Організаційне, інформаціно-аналітичне та матеріално-технічне забезпечення ліяльності обласної ради, районної ради

Бюджетний запит на 2022-2024 роки

вітання день самоврядування

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

06

»

12

2021

м.Берегове

37

Про скликання сьомої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 16 грудня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

« 15 » 11 2021                                 м.Берегове                                №33

 

 

Про скликання шостої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

З метою забезпечення належного функціонування виконавчого апарату районної ради починаючи з 2022 року в умовах суттєвого скорочення витрат на його утримання, що випливає із листа фінансового управління Берегівської районної державної адміністрації від 11.10.2021 року №01-11/210, яким доведені орієнтовні граничні обсяги видатків районного бюджету на 2022 рік, відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шосту (позачергову) сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 25 листопада 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

011У селі Балажер, що на Берегівщині висаджено новий ліс

30 жовтня в рамках екологічного проекту «Зелена країна» на площі 0,5 га було висаджено близько 2,5 тис. саджанців дуба звичайного із домішком горіха чорного, який в майбутньому слугуватиме кормовою базою для диких тварин.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

11

»

10

2021

м.Берегове

29

Про скликання п’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’яту (позачергову) сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 21 жовтня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

tiszaujlaki sohaz 01У районній раді відбувся круглий стіл щодо подальшої долі Вилоцького «Дому Солі»

08 жовтня 2021 року за ініціативи та головуванням голови Берегівської районної ради Карла Резеша та відбувся круглий стіл по питанню об’єкта нерухомості «Будинок Солі», що знаходиться у селищі Вилок. Участь у роботі узяли Вилоцький селищний голова Степан Ковач та представники депутатських фракцій у Вилоцькій селищній раді.

Детальніше...

1У с. Ботар Берегівського району презентували реконструйований Будинок культури

6 жовтня у селі Ботар відбулася святкова подія – мешканцям громади святково передали відреконструйований Будинок культури. В урочистостях узяв участь і голова Берегівської районної ради Карло Резеш, який висловив слова подяки усім, хто так чи інакше узяв участь у відновлювальних роботах та побажав громаді використовувати будівлю для культурного виховання підростаючого покоління, підтримки народних традицій.

Детальніше...