Четвер., 13. червня 2024

DSC 0231На Берегівщині відзначили волонтерів!

У п’ятницю, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, коли українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва у великому залі адміністративної будівлі районної ради та військової адміністрації грамотами було відзначено волонтерський актив району.

Детальніше...

011З нагоди Дня вчителя працівників Виноградівської загальноосвітньої школи №4 відзначили спільними грамотами Берегівської районної ради та райдержадміністрації

Днями в Україні відзначали День працівників освіти - свято всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань. Наполеглива праця освітян, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук та високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях та стати фахівцями своєї справи.

Детальніше...

01

Відбулася сесія Берегівської районної ради

22 вересня 2022 року у Берегівській районній раді відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії. Голова районної ради Карло Резеш на початку пленарного засідання оголосив хвилину мовчання в пам’ять загиблих воїнів-захисників та невинних українців, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Участь у робот сесії також узяв Віталій Матій, голова РДА - начальник Берегівської районної ВЦА.

Детальніше...

изображение viber 2022 09 23 11 09 14 253

До уваги бажаючих стати присяжними Берегівського або Виноградівського районного суду 

У відповідності до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території Берегівського району, Берегівська районна рада розпочала формування списку присяжних для Берегівського та Виноградівського районного суду Закарпатської області. 

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Берегівського Виноградівського районного суду Закарпатської області та виявили бажання бути присяжним, просимо Вас у строк до 14.10.2022 року подати до Берегівської районної ради за адресою: м. Берегове, вул. Мукачівська, 6, такі документи: 

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

12

»

09

2022

м.Берегове

21

Про скликання дванадцятої сесії
районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Детальніше...

МІСЦЕВІВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Берегівська районна територіальна виборча комісія
Закарпатської області

ПОСТАНОВА

м. Берегово

                                         17 год. 00 хв.

06 вересня 2022 року                                                                                     № 48

Про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради
Берегівського району Закарпатської області наступного за черговістю
кандидата в депутати в територіальному виборчому списку кандидатів у
депутати від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«СЛУГА НАРОДУ» у територіальному виборчому окрузі №3.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

«20» 06 2022                                     № 18

Про скликання одинадцятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист КНП «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області» від 14.06.2022 року №456/01-12:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Берегівська районна територіальна виборча комісія інформує про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради Закарпатської області від Закарпатсько Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

ПОСТАНОВА від 19.05.2022 №47

pamyat

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Берегівської районної ради висловлюють щирі співчуття заступниці голови Берегівської районної військової адміністрації Данич Єві Василівні з приводу смерті її мами - Дербак Юлії

Вічна та світла пам'ять!

080422Для потреб Берегівської тероборони передано пальне та оргтехніку
 
Сьогодні, 08 квітня, голова Берегівської районної ради Карло Резеш разом із депутатом Берегівської міської ради (помічник депутата обласної ради Чаби Пейтера - за сумісництвом) Дьизив Товтом передали командуванню Берегівського батальйону територіальної оборони ЗСУ по триста літрів дизпалива та бензину, три одиниці багатофункціональних пристроїв та коробку офісного паперу.
Вказані матеріали допоможуть військовим району у формуванні якісної територіальної оборони на тлі повномасштабної війни із росією.
В цій ситуації критично важливо, щоб створене командування якнайякісніше організовувало роботу розгорнутих частин та підрозділів ТрО.
Слід зазначити, що необхідні матеріали на прохання військових придбав власним коштом депутат Закарпатської обласної ради Чаба Пейтер.

евакуація тгбот 1024x1024Запрацював телеграм бот для тих хто потребує евакуації або екстреної гумдопомоги

Для тих хто потребує евакуації або надання екстреної гуманітарної допомоги у зонах бойових дій і на територіях, які перебувають під окупацією запрацював телеграм бот @Evacuation2022_bot.

Отримана інформація оперативно опрацьовуватиметься МВС України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, у співпраці з Координаційним центром Української асоціації районних та обласних рад з питагь територіальної оборони, враховуючи практичний досвід проведення заходів з евакуації за час українсько-російської війни.

Детальніше...

2Берегівська військова адміністрація разом і районною радою провели нараду-семінар із міськими, селищними та міськими головами

6 квітня у малому залі засідань Берегівської районної ради за головуванням в.о. начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталія Матія відбулася нарада із головами територіальних громад району та їх заступниками. Співорганізатором засідання виступила районна рада, яку представляли голова Берегівської районної ради Карло Резеш та його заступник Михайло Кочіш.

Детальніше...

Уточнено особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану

Урядом прийнято постанову № 343 , якою передбачено, що фінансування та виплата пенсій за квітень 2022 року на території, де проводяться бойові дії та які визначені Мінрегіоном з переліку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 року № 204 “Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”, особам, яким виплачується пенсія через їх поточні рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”, за датами виплати, визначеними Пенсійним фондом України за погодженням з Міністерством соціальної політики, здійснюється починаючи з 25 березня 2022 року в межах фінансових можливостей Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Уряд запускає нові механізми підтримки вимушених переселенців

Уряд України розпочинає низку програм з підтримки вимушених переселенців – людей, які залишили житло і втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали в безпечні місця.

Так, для підтримки внутрішньо переміщених осіб на території України передбачені наступні механізми:

Детальніше...

Dop polis 2022 03 09Берегівським поліцейським передано інвентар, який стане у нагоді для забезпечення правопорядку в умовах воєнного стану

Так, 09 березня голова Берегівської районної ради Карло Резеш передав начальнику Берегівського райвідділу поліції Михайлові Варзі допоміжний інвентар та матеріали для потреб особового складу.

Слід зазначити, що електрогенератор, лед фонарі, рюкзаки та портативні акумулятори отримані від закордонних партнерів у вигляді гуманітарної допомоги, які відгукнулися на заклик депутата Закарпатської обласної ради Чаби Пейтера.

Сподіваємося, що зазначена допомога стане в нагоді наших правоохоронців, які в умовах воєнного стану докладають максимум зусиль задля забезпечення на території району законності та дотримання порядку.

01Гуманітарна допомога для потреб захисників України на передовій

З початком війни Росії проти нашої держави не тільки вся Україна об’єдналася у спротиві, а все більше і більше жителів закордонних країн допомагають у цій нелегкій боротьбі. Так, жителі прикордоннихнаселених пунктів Угорщини, що межують із Пийтерфолвівською територіальною громадою зібрали та передали сільській раді чималий об’єм гуманітарної допомоги. Крім того, місцевий бізнес теж не сидить склавши руки і надає як власну продукцію так і сам здійснює збір найнеобхіднішого.

Детальніше...