Понеділок., 28. листопада 2022

IMG 20211216 123616У Берегівській районній раді відбулася сесія

16 грудня пленарним засіданням завершилася сьома сесія Берегівської районної ради. Як того вимагає закон, пленарному засіданню передувала робота депутатів у постійних депутатських комісіях.

Так, 14 грудня за керівництвом голів постійних комісій Жупанина Віктора, Калинич Віктора, Товт Мікловша та Форкош-Кордонець Габріелли депутати детально розглянули та обговорили запропоновані проекти рішень.

Детальніше...

0114691На Берегівщині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня відбулася зустріч керівників Берегівського району – голови районної ради Карла Резеша, в.о. голови, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія із ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та ветеранами МВС. Слід відмітити, що ініціатором такої зустрічі був Кантор Стефан Стефанович, очільник Берегівської районної організації ветеранів України. На зустрічі було обговорено проблемні питання ветеранів, ветеранської організації, про майбутні плани та перспективи співпраці в умовах проведеної децентралізації.

Детальніше...

ПАСПОРТ
бюджетної програмимісцевого бюджету на 2021 рік
Інші заходи, пов'язані  з економічною діяльністю

ПАСПОРТ
бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік
Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства

ПАСПОРТ 
бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік
Організаційне, інформаціно-аналітичне та матеріално-технічне забезпечення ліяльності обласної ради, районної ради

Бюджетний запит на 2022-2024 роки

вітання день самоврядування

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

06

»

12

2021

м.Берегове

37

Про скликання сьомої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 16 грудня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

« 15 » 11 2021                                 м.Берегове                                №33

 

 

Про скликання шостої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

З метою забезпечення належного функціонування виконавчого апарату районної ради починаючи з 2022 року в умовах суттєвого скорочення витрат на його утримання, що випливає із листа фінансового управління Берегівської районної державної адміністрації від 11.10.2021 року №01-11/210, яким доведені орієнтовні граничні обсяги видатків районного бюджету на 2022 рік, відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шосту (позачергову) сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 25 листопада 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

011У селі Балажер, що на Берегівщині висаджено новий ліс

30 жовтня в рамках екологічного проекту «Зелена країна» на площі 0,5 га було висаджено близько 2,5 тис. саджанців дуба звичайного із домішком горіха чорного, який в майбутньому слугуватиме кормовою базою для диких тварин.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

11

»

10

2021

м.Берегове

29

Про скликання п’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’яту (позачергову) сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 21 жовтня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

tiszaujlaki sohaz 01У районній раді відбувся круглий стіл щодо подальшої долі Вилоцького «Дому Солі»

08 жовтня 2021 року за ініціативи та головуванням голови Берегівської районної ради Карла Резеша та відбувся круглий стіл по питанню об’єкта нерухомості «Будинок Солі», що знаходиться у селищі Вилок. Участь у роботі узяли Вилоцький селищний голова Степан Ковач та представники депутатських фракцій у Вилоцькій селищній раді.

Детальніше...

1У с. Ботар Берегівського району презентували реконструйований Будинок культури

6 жовтня у селі Ботар відбулася святкова подія – мешканцям громади святково передали відреконструйований Будинок культури. В урочистостях узяв участь і голова Берегівської районної ради Карло Резеш, який висловив слова подяки усім, хто так чи інакше узяв участь у відновлювальних роботах та побажав громаді використовувати будівлю для культурного виховання підростаючого покоління, підтримки народних традицій.

Детальніше...

IMG 293928 вересня в Берегівській районній раді Закарпатської області Голова Берегівської районної ради Резеш Карло Карлович провів робочу зустріч із представниками німецької компанії «Aqseptence Group GmbH». Основною темою робочої зустрічі було налагодження співпраці в сфері водопровідно-каналізаційного господарства.

Детальніше...

1Освітяни Пийтерфолвівської територіальної громади відзначили День вчителя

Так, 1 жовтня 2021 року, на урочистості зібрались педагогічні колективи, директори шкіл, завучі, вчителі, методисти закладів освіти громади. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав голова районної ради Карло Резеш, депутат обласної ради від КМКС-ПУУ Юдіта Петеї та сільський голова Йосип Оросі. Шановані гості дякували педагогам за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за вміння знаходити в маленьких дітках майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців.

Детальніше...

изображение viber 2021 09 24 13 07 23 764Міжнародна конференція на базі готелю «Гелікон»

За організації Угорського консульства у м.Ужгород та м.Берегово у співпраці з Берегівським представництвом неприбуткового ТзОВ «Центральноєвропейська мережа економічного розвику» на базі готелю «Гелікон» с.Яноші 24 вересня відбулася міжнародна конференція на тему «Поводження з відходами та інфраструктура водопостачання, відповідна презентація угорської продукції, передача ноу-хау та їх можливе використання на території Закарпатської області».

Детальніше...

изображение viber 2021 09 21 15 45 02 518Велосипедисти-юніори прославляють рідну землю й Україну у Європі

27-28 серпня у швейцарському місті Алдорф проходив чемпіонат Європи з велосипедного спорту у залі серед юніорів, де у складі збірної України виступили вихованці із Берегівщини – члени громадської організації «Велосипедний спорт у залі с.Великі Береги» Зан-Фабіан Панна Клара, Гей Себастіан та Копор Крістіна.

Своїми виступами згадані спортсмени принесли неабияку славу нашій державі, адже у парному виступі Зан-Фабіан Панна Клара та Гей Себастіан вибороли срібні медалі. Що стосується індивідуальних виступів, то Гей Себастіан здобув п’яте місце, Зан-Фабіан Панна Клара – восьме, а Копор Крістіна фінішувала десятою.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

«13 » 09 2021            м.Берегове                  № 24

Про скликання четвертої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати четверту сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 23 вересня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

240800481 710777430323786 920658668570963497 nЧорнотисівська бригади екстреної медичної допомоги отримала новий реанімобіль!

До пункту постійного базування бригади екстреної медичної допомоги с.Чорнотисово Берегівського району прибув новопридбаний автомобіль екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Детальніше...