Понеділок., 30. листопада 2020

  Керівники Берегівщини провели прийом громадян

 Цього вівторка, 17 травня 2011 року, голова Берегівської райдержадміністрації Ігор Свищо, перший заступник голови РДА Степан Медвідь та заступник голови районної ради Адальберт Браун провели виїзний прийом громадян у с. Гать.

Детальніше...

 У садочку с. Чома незабаром відкриється друга група

 Цієї середи керівники Берегівщини перебували з робочою поїздкою у дитячому садку с. Чома, де завершаються ремонтні роботи, пов’язані із відкриттям другої групи.

Детальніше...

 У здоровому тілі – здоровий дух
Підтримка для футболу Берегівщини від райради та РДА

Футбол на Берегівщині славиться хорошими традиціями. Цей вид спорту завойовує все більше прихильників. Росте й кількість команд у населених пунктах, про що свідчить створення крім вищої вже й першої ліги районної першості. 

Детальніше...

 День ЦЗ у Яношівському ліцеї

 Днями на базі Яношівського ліцею, що на Берегівщині, відбулася нарада керівників шкіл та методоб’єднання викладачів „Основ захисту Вітчизни” — День цивільного захисту.

Детальніше...

 І-а міжгалузева спартакіада на Берегівщині
Всі на старт! 

 Днями у с. Яноші пройшла І-а міжгалузева спартакіада серед підприємств, установ та організацій Берегівського району. 

Детальніше...

 Завітайте на офіційний веб-портал самоврядувань Берегівщини!

 У ці дні за адресою www.beregvidek.uz.ua вже доступний офіційний веб-портал органів місцевого самоврядування Берегівського району.

Детальніше...

 Іван БАЛОГА: «НАМ ПОТРІБНО СТАВИТИ ПЕРЕД СОБОЮ АМБІТНІ ПЛАНИ І ВИКОНУВАТИ ЇХ»

 

 Обласна рада ініціює вирішення екологічної проблеми в Мужієві

Детальніше...

  Радилися голови та секретарі виконкомів місцевих рад Берегівщини

 У четвер, 28 квітня 2011 року у залі засідань районної ради відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів місцевих рад Берегівщини.

Детальніше...

 Első Borzsovai „Tojásfestő verseny”

 A versenyt  a Borzsovai klub vezetője, Fornosi Pál nyitott meg. A műsorvezető Suta Alexandra üdvözölte a jelenlévőket. Bevezető beszédében ismertette a jelenlévőkkel a husvéti tojásfestés történetét. Többek között a  következőket  mondta: 

Детальніше...

 Környezettudatosságot — gyermekkortól

 Április 6-án Nagyberegre látogatott a Vertikál cégcsoport sajátos road—show-ja, hogy a helyi középiskola növendékeinek is bemutassa a környezetvédelem, a szelektív hulladékgyűjtés, a hulladék újrahasznosításának fontosságát.

Детальніше...

 На місці знайомилися з проблемами  с. Гут

 Цього вівторка, 19 квітня 2011 року, заступник голови районної ради Адальберт Браун та начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Лендєл побували в с. Гут.

Детальніше...

 Всі громади Берегівщини з бюджетом!

 Цього тижня завершилися сесії місцевих рад Берегівського району, на яких основним питанням було прийняття бюджетів на поточний рік. 

Детальніше...

  ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень сесії  Мочолянської сільської ради та аналізу регуляторного впливу. 

       На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання пропозицій чи зауважень  від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань  Мочолянська сільська рада повідомляє, про оприлюднення проектів рішень сільської ради з додатками та аналізу регуляторного впливу: 

-         Про встановлення місцевих податків  та  зборів на території Мочолянської сільської ради на 2016 рік.

-         Про встановлення ставок земельного податку на території Мочолянської сільської ради на 2016 рік.

-          Про встановлення ставки орендної плати землі  на 2016 рік.  

       Із повним текстом проектів рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в приміщенні Мочолянської сільської ради. 

       Пропозиції чи зауваженнь до проектів регуляторних актів приймаються письмово протягом 1-го місяця з дня оприлюднення за адресою:

90250, с. Мочола, вул. Леніна, 34, Мочолянська сільська рада Берегівського району Закарпатської області.  

 

 

         Сільський голова:  Балог Я.Я. 

 

          12.06.2015 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Бенянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об‘єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись тут (на офіційному WEB-порталі органів місцевого самоврядування Берегівського району) та в Бенянській сільській раді.

Стислий зміст:

Детальніше...