Неділя., 20. вересня 2020

tanevzaro 2018

Пролунав останній дзвоник

На Берегівщині у школах знову пролунав останній дзвоник.

Випускники та учні з нетерпінням готувались до цього свята, на яке завітали також батьки, рідні та друзі.

Голова Берегівської районної ради Йосиф Шін побував на святі останнього дзвоника у Берегівській угорській гімназії ім.Габора Бетлена, а його заступник Василь Горват у Чомській загальноосвітній школі.

У добру путь та хорошого Вам вибору, шановні випускники!

Пов’язане зображення

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Берегівська районна рада щиро вітає Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави

Глибоко подяка педагогам і батькам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

RózsakosárВітаємо!

          На днях Дні народження святкували депутат районної ради Наталія ГРАБ та сільський голова с. Велика Бакта Віктор КАЛИНИЧ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера

оголошення про намір 
передати майно в оренду

 Назва та місце знаходження органу, що проводить оголошення:

Детальніше...

На Берегівщині нагородили талановитих учнів та їх педагогів

Вчора, 16 травня, у сесійній залі районної ради відбувся урочистий концерт, де привітали та нагородили обдаровану молодь закладів освіти району.

Детальніше...

Садик 03.05.2018 01

На Берегівщині передали ще чотири відремонтовані садочки

3-го травня уповноважений урядовець з питань координування співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини та Закарпатською областю України Іштван Грежа урочисто передав відреконструйовані дитячі садочки у чотирьох громадах району. Відновлювальні роботи проводилися у рамках реалізації програми «Розвиток ДНЗ у Карпатському басейні».

Детальніше...

чорнобиль 26.04.2018 01

На Берегівщині вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня, у 32-гу річницю чорнобильської катастрофи, яка зруйнувала мільйони життів і стала трагедією не тільки для України, а й для всього світу, в Берегові на площі Героїв вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

Комунальний заклад «Берегівський центр первинної медико – санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області»

оголошення про намір 
передати майно в оренду

Детальніше...

Комунальний заклад «Берегівський центр первинної медико – санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області»

оголошення про намір 
передати майно в оренду

Детальніше...

Комунальний заклад «Берегівський центр первинної медико – санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області»

оголошення про намір 
передати майно в оренду

Назва та місцезнаходження органу, що проводить оголошення:

Детальніше...

GyertyaСпівчуття

Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття секретарю Чомської сільської ради Костю Чіллі Василівна з приводу важкої втрати, смерті батька.

чонград 20.04.2018 2

На Берегівщину завітали гості із Угорщини

19 квітня із чотириденним візитом до Берегівського району на чолі із заступником мера Габора Чері приїхала делегація із угорського міста-побратима Чонград. Метою візиту є укріплення дружніх відносин та ознайомлення із роботою органів місцевого самоврядування району.

Офіційний прийом гостей відбувся у малому залі районної ради, де їх зустріли голова районної ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка. На зустрічі були також присутні голови фракцій районної ради Тібор Біров, Отто Ваш, Золтан Ковач та Наталія Граб.

Надалі планується виїзд делегації до декількох сільрад району та відвідини музеїв та культурних родзинок Берегівщини.

бюдж комісія 20.04.2018 1

У районній раді знов засідала бюджетна комісія

Сьогодні, 20 квітня, вдруге протягом останніх семи днів за головування Тібора Бірова відбулося позачергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету. Участь у роботі комісії узяли голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, а також голова райдержадміністрації Іштван Петрушка із начальницею фінансового управління Оленою Ваш, яка доповідала по питанням порядку денного.

На порядку денному одне питання – погодження розпорядження голови райдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №138 «Про схвалення змін до районного бюджету на 2018 рік», яке передбачає перерозподіл коштів районного бюджету на утримання та розвиток автомобільних доріг районного значення (а це стосується п’ятb ділянок доріг, серед яких дорога Попово-Каштаново, В.Бакош – М.Бакош та інші).

На завершення депутати обговорили питання незадовільного стану доріг у районі та висловили свої сподівання щодо якнайшвидшого початку робіт по їх відновленню.

бюдж комісія 20.04.2018 2

Дотація за молодняк великої рогатої худоби.

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 та пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” одним із напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році (далі - дотація за молодняк).

Детальніше...

20180412 123049Весняна толока або ж «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

12 квітня, в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» на території лісу Чизай у селі Балажер провели весняну толоку з висаджуванням молодих дерев.

Детальніше...

IMG 20180413 122719

Зустріч представниками ОБСЄ

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Івано-Франківського відділення та голови Берегівської районної ради Йосифа Шіна.

Спостерігачі Мірослав Демко та Джорджіо Зельковіч цікавилися станом справ у Берегівському районі, насамперед у сфері децентралізації, роботою органів місцевого самоврядування та загальними питаннями життєдіяльності національних меншин.