Середа., 22. березня 2023

сесія райради 13.12.2019 011Відбулася 22-га сесія районної ради

13 грудня, у п’ятницю, пленарним засіданням закрилася чергова, 22 сесія районної ради у якій узяло участь 25 депутатів із 34. А розпочалася вона із приємної ноти - вручення сертифікату на придбання житла мешканці с. Мочола – Папп Андреї Бейлівні згідно урядовою Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Натомість, по цій програмі, відповідно до черговості, визначено трьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, для виплати даної компенсації на придбання житла. Всі вони вже відкрили рахунки зі спеціальним режимом використання, кошти субвенції перераховані їм в повному обсязі по 318897 грн.

Детальніше...

Роботою у постійних комісіях розпочалась підготовка 22-ої сесії районної ради

Сьогодні, 11 грудня депутати роботою у постійних комісіях розпочали підготовку до чергової, 22-ої сесії районної ради, проведення якої заплановане на 13 грудня.

Детальніше...

ПРОТОКОЛ

розширеного засідання постійної комісії Берегівської районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища по питанню утилізації рудних відвалів Мужіївського золоторудника ПРАТ «Карпатська рудна компанія»

22 листопада 2019 року                                                                  м. Берегово

Детальніше...

ПРОТОКОЛ

виїзного засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища

29 жовтня 2019 року                                              с. Мужієво

Детальніше...

Кідьошська сільська рада
повідомляє про оприлюднення

«Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту детального плану території «Розміщення багатофункціонального комплексу для відпочинку та кварталу житлової забудови на території Кідьошської сільської ради, Берегівського району, Закарпатської області»

Зауваження і пропозиції подавати до Кідьошської сільської ради

Адреса: 90243, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Кідьош, вул. Шандора Петефі, буд. 57, тел. 03141- 63216, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відповідальна особа: Надь Аттіла Олександрович , сільський голова

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 03.12.2019_ _ р. № _ 17 _

м.Берегово

Про скликання двадцять другої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять другу сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 13 грудня 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

pohodzh rada 03.12.2019 1.1Про орієнтовний перелік питань, які планується винести
на розгляд сесії районної ради

йшлося сьогодні (03 грудня) на нараді уповноважених представників депутатських фракцій Берегівської районної ради, участь в якій взяли голова районної ради Й. Шін та його заступник В. Горват, голова райдержадміністрації І. Петрушка, а також керівники фракцій (Т. Біров - Демократична партії угорців України, О.Ваш – КМКС-ПУУ, З.Ковач – Єдиний Центр, В.Хаща – Відродження та Н.Граб - Солідарність).

Детальніше...

Засідала бюджетна комісія

25 листопада 2019 року за головуванням Тібора Біров відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. У роботі комісії узяв участь заступник голови районної ради Василь Горват, по питанням порядку денного доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ваш.

Детальніше...

розшир засід золоторудн 22.11.20197501Відбулося розширене засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань екології та навколишнього природного середовища

22 листопада у малому залі відбулося розширене засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, агропромислового комплексу та розвитку села по питанню утилізації рудних відвалів Мужіївського золоторудника ПРАТ «Карпатська рудна компанія».

Детальніше...

нарада семынар 21.11.2019 1 1У районній раді відбулась нарада-семінар з керівниками та посадовими особами органів місцевого самоврядування району

21 листопада, під керівництвом голови районної ради Йосифа Шіна та голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулася нарада-семінар з головами та секретарями сільських, селищної рад району, де про зміни у повсякденні діяльності розповіли керівники органів виконавчої влади.

Детальніше...

72478546 1403940546428087 7699917080782438400 oВідбулося друге пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради

07 листопада засіданням президії завершилася підготовка другого пленарного засідання 21-ої сесії районної ради. За головуванням голови ради, Йосифа Шіна, члени президії узгодили остаточний перелік питань, які пропонуватимуться сесії до затвердження.

Детальніше...

До уваги власників землі та землекористувачів, у яких право власності (користування)
на земельні ділянки виникло до 2013 року, але відомості відсутні у 
Державному земельному кадастрі

На сьогоднішній день актуальною є проблема відсутності відомостей про земельні ділянки, право на які виникло до 2004 року, у Державному земельному кадастрі. Крім того, з метою забезпечення надежного захисту державою суб'єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, запобіганню виникнення судових спорів між власниками та користувачами земельних ділянок, отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки (для початку будівництва або реконструкції будівель, споруд) необхідним є внесения відомостей про земельні ділянки обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель та ті, право на які виникло до 2004 року.

Детальніше...

PohRada 0719Підготовка до сесії

Розпочалася підготовка до проведення другого пленарного засідання 21-ої сесії районної ради.

Так, 5 листопада погоджувальна рада голів депутатських фракцій узгодила перелік питань засідання та її дату (8 листопада). Отже, попередньо планується розглянути дев’ять питань, серед яких внесення змін до бюджету району та програми архівної справи, затвердження списку присяжних Берегівського районного суду та технічної документації із встановлення межі села Горонглаб. Крім того, згідно Закону України «Про прокуратуру» подано на розгляд сесії інформацію Берегівської місцевої прокуратури про результати роботи за 9-ть місяців 2019 року.

А вже сьогодні, 6 листопада, розпочали свою роботу з розгляду питань порядку денного постійні депутатські комісії.

Підготовка пленарного засідання продовжиться завтра засіданням бюджетної комісії та президії.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.011.2019 __ р. № _ 14 _

м.Берегово

Про проведення другого пленарного
засідання двадцять першої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 1, 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради VІІ-го скликання 08 листопада 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з уточненим орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

IMG c46686b5ad6a72f57015637d2a03e5e7 V

Сімейні лікарі отримали справжні подарунки

Для покращення медичного обслуговування мешканців району 2 листопада за участю голови Берегівської районної ради – Йосифа Шіна, голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренко,

Детальніше...