Четвер., 29. лютого 2024

Розпочнеться будівництво нового корпусу Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена

Минулого тижня чисельна делегація узяла участь у нараді, яка відбулась у Берегівській угорській гімназії імені Габора Бетлена.

На зустрічі були присутні Василь Брензович – голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), Ілдіка Орос – голова Закарпатського Угорськомовного Педагогічного Товариства (КМПС), Федір Бімба – заступник голови Берегівської райдержадміністрації та Йосиф Шін – голова районної ради.

На нараді обговорили із Василем Лендєл – начальником відділу з питань освіти Берегівської РДА та Арпадом Сабо директором Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена питання пришвидшення будівництва нового корпусу гімназії.

Як результат, учасники зустрічі дійшли згоди щодо якнайшвидшого початку робіт із будівництва нового корпусу.

лікарі отримали Renault Duster9700Берегівські лікарі отримали дві новенькі Renault Duster

Минулого тижня сільські амбулаторії сіл Дийда та Свобода Берегівщини отримали дві новенькі Renault Duster. Тепер лікарі матимуть змогу долати бездоріжжя на сучасних високопрохідних, повнопривідних авто, що дозволить сімейним лікарям Берегіщини швидко та з комфортом обслуговувати пацієнтів у цих віддалених селах за будь-якої погоди.

Це суттєво покращить доступність сільських мешканців району до якісної сучасної сімейної медицини.

Революція Гідності 20.04.2020 018862На Берегівщині вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

 20 лютого, берегівчани разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У Берегові біля стели Небесної Сотні, що у центрі міста, міський голова Золтан Бабяк, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, заступник голови районної ради Василь Горват, очільники установ і організацій, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства та громадськості поклали квіти та вінки до стели у пам’ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.

Детальніше...

нарада семінар 20.02.2020 018857

У районній раді відбулася нарада-семінар для керівників органів місцевого самоврядування Берегівщини

20 лютого у великій залі районної ради за головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата відбулася нарада-семінар із селищним та сільськими головами району.

На порядку денному було 4 питання, які необхідно було обговорити за участі представників органів виконавчої влади району.

 

Детальніше...

5 річниця Дебальцевської битви 18.02.2020 115 річниця Дебальцевської битви: на Берегівщині вшанували пам'ять полеглих героїв

Сьогодні, 18 лютого в 5 річницю виведення військ з Дебальцева на в місті Берегово, біля стели Небесної Сотні, відбувся мітинг-реквієм до 5-ї річниці завершення боїв на Дебальцівському плацдармі.

Участь у заході взяли керівництво райдержадміністрації, міської та районної рад, представники правоохоронних органів, Берегівського ОМВК, освітяни, громадськість.

Детальніше...

сесія 14.02.2020 1Сесійний тиждень районної ради

завершився 14 лютого пленарним засіданням під головуванням голови Йосифа Шіна. Порядок денний двадцять третьої сесії був насичений цілою низкою різноманітних питань, серед яких особливе місце посідали питання пов’язані із реформуванням галузі охорони здоров’я.

Детальніше...

Браун 2.1Адальберт Браун
(1952-2020)

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

Браун Адальберт народився 27 липня 1953 року в селі Гать Берегівського району.

В 1960 році пішов до першого класу Гатянської початкової школи. Середню освіту здобув у 1970 році у Берегівській середній школі № 1. З 1973 року навчався в Ужгородському Державному Університеті на історичному факультеті. З 1971 по 1973 рік проходив строкову військову службу в рядах радянської армії. З 1979 по 1980 рік працював військовим керівником у Гатянській середній школі.

З 1980 по 1982 рік був призваний повторно до лав радянської армії у розпорядження командуючого Чорноморським Флотом.

З 1982 по 1985 рік працював військовим керівником у Гатянській середній школі.

Детальніше...

lorinc 1Берегівська районна рада глибоко сумує з приводу важкої втрати, передчасної смерті колишнього сільського голови села Гать

Леврінца Бейли Гейзовича

Леврінц Бейло Гейзович народився 6 липня 1947року. Свою трудову діяльність розпочав у 1965 році зв’язківцем-сигнальником Львівської залізниці, де працював до призову до лав радянської армії.

Після звільнення із строкової служби з 1970 року працював у Комбінаті побутового обслуговування населення у місті Берегово.

Детальніше...

Результат пошуку зображень за запитом траурна свічкаБерегівська районна рада висловлює глибоке співчуття депутату районної ради VII - го скликання 

Комарі Іболі Йосифівні 

з приводу важко втрати - передчасної смерті чоловіка.

засід викон ФФ Берегівщини 04.02.20208756Футбольна Берегівщина: стартує Зимовий кубок

4 лютого у малому залі засідань Берегівської районної ради відбувся виконком районної федерації футболу.

На порядку денному вирішувалися питання, пов’язані з планами на новий сезон. Відкрив засідання голова районної федерації Олександр Чегіль, який звертаючись до присутніх розповів про поточну ситуацію у районному футболі і перспективи його розвитку.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ
від _ 04.02.2020 _р. № __2__
м.Берегово

Про скликання двадцять третьої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять третю сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 14 лютого 2020 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

погодж рада 31.01.2020 1Визначено дату та окреслено коло питань чергової сесії районної ради

31 січня 2020 року за головуванням голови ради Йосифа Шіна відбулася погоджувальна рада голів депутатських фракцій Берегівської районної ради. Участь у роботі ради крім керівників фракцій узяв голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступник голови ради Василь Горват.

Детальніше...

Дні Угорської культури на Берегівщині 22.01.2020 01Дні Угорської культури на Берегівщині

22 січня біля меморіальної дошки Ференца Кельчеї, що знаходиться на стіні Берегівського поштового відділення відбулися урочистості в рамках відзначення Днів угорської культури, у яких узяли участь голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, керівники депутатських фракцій у районній раді КМКС та УМДС Отто Ваш і Тібор Біров, а також депутат обласної ради Мікловш Товт.

Детальніше...

виставка Ференца Ерфана 22.01.2020 01Берегівське Консульство Угорщини організувало виставку картин закарпатського художника Ференца Ерфана

Урочисте відкриття відбулося 22 січня у новому виставковому приміщенні Консульства Угорщини в м.Берегово і було приурочене Дням угорської культури.

Детальніше...

день соборності 22.01.2020 01

На Берегівщині відзначили День Соборності

Сьогодні, 22 січня за спільної організації Берегівської районної та міської рад біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбувся меморільний захід, приурочений річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки та 74-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Детальніше...

У Берегівській районні раді відзначили призерів чемпіонату Європи з велосипедного спорту у залі

Так, 20 січня у приміщенні районної ради голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка вручили грамоти та заохочувальні призи учениці Берегівської угорської гімназії Зан-Фабіан Панна-Кларі та учню Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гей Себастіану, які стали срібними призерам чемпіонату Європи з велосипедного спорту у залі серед юніорів.

З особливою гордістю хочеться відмітити, що добилися вони цього неординарного успіху під керівництвом депутата районної ради кількох скликань Тихомира Гейці та його дружини Наталії.