Понеділок., 28. листопада 2022

До уваги власників землі та землекористувачів, у яких право власності (користування)
на земельні ділянки виникло до 2013 року, але відомості відсутні у 
Державному земельному кадастрі

На сьогоднішній день актуальною є проблема відсутності відомостей про земельні ділянки, право на які виникло до 2004 року, у Державному земельному кадастрі. Крім того, з метою забезпечення надежного захисту державою суб'єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, запобіганню виникнення судових спорів між власниками та користувачами земельних ділянок, отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки (для початку будівництва або реконструкції будівель, споруд) необхідним є внесения відомостей про земельні ділянки обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель та ті, право на які виникло до 2004 року.

Детальніше...

PohRada 0719Підготовка до сесії

Розпочалася підготовка до проведення другого пленарного засідання 21-ої сесії районної ради.

Так, 5 листопада погоджувальна рада голів депутатських фракцій узгодила перелік питань засідання та її дату (8 листопада). Отже, попередньо планується розглянути дев’ять питань, серед яких внесення змін до бюджету району та програми архівної справи, затвердження списку присяжних Берегівського районного суду та технічної документації із встановлення межі села Горонглаб. Крім того, згідно Закону України «Про прокуратуру» подано на розгляд сесії інформацію Берегівської місцевої прокуратури про результати роботи за 9-ть місяців 2019 року.

А вже сьогодні, 6 листопада, розпочали свою роботу з розгляду питань порядку денного постійні депутатські комісії.

Підготовка пленарного засідання продовжиться завтра засіданням бюджетної комісії та президії.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.011.2019 __ р. № _ 14 _

м.Берегово

Про проведення другого пленарного
засідання двадцять першої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 1, 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради VІІ-го скликання 08 листопада 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з уточненим орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

IMG c46686b5ad6a72f57015637d2a03e5e7 V

Сімейні лікарі отримали справжні подарунки

Для покращення медичного обслуговування мешканців району 2 листопада за участю голови Берегівської районної ради – Йосифа Шіна, голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренко,

Детальніше...

4b1d0d2 dscn57517371

Підведено підсумки чемпіонату району з футболу

27 жовтня на стадіоні села Кідьош, пройшли ігри за Суперкубок Берегівського району з футболу серед юнацьких та дорослих команд сезону 2019 року.

Першими на футбольне поле вийшли юнацькі команди, де чемпіон району ФК «Кідьош» за Суперкубок змагався з володарем кубка району ФК «Гать». Основний час гри не виявив переможця, фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1:1. Щоб визначити переможця пробивали післяматчеві пенальті де влучнішими були юнаки Кідьоша.

Детальніше...

виїзне засід постійн комісії золоторудн 29.10.2019 foto7365Постійна депутатська комісія районної ради з питань екології відвідала Мужіївський золоторудник

29 жовтня за ініціативою місцевих мешканців на території Мужіївського золоторудника відбулося виїзне засідання постійної депутатської комісії Берегівської раонної ради з питань екології та охорони навколишнього природного середовища. Члени постійної комісії разом із місцевими мешканцями оглянули будівництво водосховищ та задали чимало питань Ступнік Павлу, представнику підприємства AVELLANA GOLD. Відтак, постійна комісія спільно із головою районної ради Йосифом Шіном та головою райдержадміністрації Іштваном Петрушкою дійшли згоди щодо необхідності проведення у районній раді додаткових консультацій із вищезгаданим підприємством щодо його діяльності.

КНП «Берегівський центр первинної медико – санітарної допомоги 
Берегівської районної ради Закарпатської області»

оголошення про намір
передати майно в оренду

  1. Назва та місцезнаходження органу, що проводить оголошення:

КНП «Берегівський центр первинної медико – санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області», м.Берегове, вул. Ліннера Бертолона, 2.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 17.09.2019 _ р. № _12_

м.Берегово

Про скликання двадцять першої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять першу сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 27 вересня 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

сесія райради 07.06.2019 000Пленарним засіданням завершилася двадцята сесія Берегівської районної ради

У п’ятницю, 07 червня, як завершальний етап, відбулося пленарне засідання чергової (двадцятої) сесії районної ради на якій головував Йосиф Шін – голова райради.

Детальніше...

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації доводить до відома про наявність дії Державної фінансової підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації поточного року затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 106«Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (із змінами).

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 24.05.2019_ _ р. № _ 9_ 
м.Берегово

Про скликання двадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 07 червня 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

засідання Басейнової ради Тиса 07.05 Horv

Перше засідання Басейнової ради р.Тиса відбулось на Берегівщині

7 травня 2019 року у залі засідань Берегівської міської ради за участю водогосподарських організацій області, представників влади, науковців і громадськості та за головуванням Юрія Шпонтака відбулося перше засідання Басейнової ради річки Тиса.

Детальніше...

бюджетна комісія 25.04.20195562Засідала бюджетна комісія

Сьогодні, 25 квітня, у Берегівській районній раді за ініціативи райдержадміністрації та за головуванням Тібора Біров відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

Детальніше...

природа очима дітей 24.04.20195560На Берегівщині визначено переможців та призерів традиційного конкурсу дитячої художньої творчості

24 квітня у фойє Берегівської районної ради відбулося урочисте відкриття вже традиційної, XXI виставки «Природа очима дітей» - Міжнародного конкурсу дитячої художньої творчості, присвяченому Чорнобильській трагедії.

Детальніше...

виконком Бер ФФ 24.04.20195558Районний чемпіонат з футболу на Берегівщині стартує 12 травня

Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконкому районної федерації, яке відбулось 24 квітня у залі засідань Берегівської районної ради.

Детальніше...