Четвер., 16. липня 2020

Відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради
Для поліпшення умов оплати праці медичних працівників

 20-го липня відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, у роботі яких взяв учать заступник голови ради Адальберт Браун. 

Детальніше...

 Важливо! Про внесення змін до Закону України «Про об’єднання громадян»  

Відповідно до ч. 5 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 23.09.2010 № 2555-VІ внесено зміни до статті 14 Закону України «Про об'єднання громадян», зокрема: 

Детальніше...

Допомога місцевим радам Берегівщини — від Головдержслужби

  У роботі органів місцевого самоврядування особливо важливе значення мають організаційно-кадрові питання, також питання, пов’язані з проходженням служби у цих органах, дотриманням вимог законодавства про боротьбу з корупцією.   

Детальніше...

 Максимально залучити дітей у дошкільне виховання!  

  7 липня у Берегові відбулася нарада, учасники якої обговорили питання вдосконалення організації дошкільного виховання у населених пунктах району. У її роботі взяли участь заступник голови районної ради Адальберт Браун, перший заступник голови РДА Степан Медвідь,  начальник відділу освіти РДА Василь Лендєл, а також керівники дитячих навчальних закладів та голови сіл. 

Детальніше...

  На засіданні бюджетної комісії Берегівської райради  

 Сьогодні під головуванням голови комісії Ганни Мовнуш відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету , на якому розглянуті питання , пов’язані з внесенням змін до головного фінансового документу Берегівщини . 

Детальніше...

 28 червня наша держава відзначила важливе свято – День Конституції України. Україна пройшла довгий тернистий шлях до прийняття Основного Закону, який ґрунтується на демократичних засадах, є реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Детальніше...

1. «Порядок стягнення аліментів, відповідальність за ухилення від сплати аліментів»  

     Порядок стягнення аліментів визначається законом. 

     Згідно Сімейного кодексу України передбачено можливість визначення розміру аліментів як у частці від заробітку /доходу/ так і в твердій грошовій сумі. Однак, згідно ч.2 ст. 182 СКУ розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим,  ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. 

Детальніше...

There are no translations available.

Az előtérben a határon átnyúló projektek
Ismét találkoztak a határ mentén működő önkormányzatok vezetői
 
 

 Június 22-én újabb találkozóra került sor az ukrán-magyar államhatár két oldalán működő önkormányzatok vezetőinek részvételével. Míg a tél végén tartott első megbeszélésnek a kárpátaljai Déda volt a helyszíne, addig szerdán a beregdaróci Hét Csillag Üdülő és Konferencia-központ adott otthont a találkozónak. 

Детальніше...

«Набув чинності закон про доступ до публічної інформації» 

    9 травня набув чинності закон "Про доступ до публічної інформації".  Закон передбачає 5-денний термін відповіді на інформаційний запит або ж 48-годинний - у випадку надзвичайної ситуації. Для забезпечення виконання закону необхідне створення підрозділів або відповідальних у різних установах державної влади. 

Детальніше...

 Й на Берегівщині вітали медичних працівників

 

 Вчора у Берегівській ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Детальніше...

 Відбулася сесія Берегівської районної ради  

 Сьогодні під головуванням голови районної ради Андрія Бігарі відбулося пленарне засідання четвертої сесії Берегівської районної ради V І-го скликання, на якому депутати розглянули ряд важливих питань, прийнявши відповідні рішення.

Детальніше...

 У садочку с. Чома відкрилася друга група 

 
 Справжнім святом став вчорашній день для мешканц і в с. Чома, що на Берегівщині — у дитячому садку  відкрито другу групу.  

Детальніше...

 І на Берегівщині розпочався сезон відпочинку дітей
Дітям – радість, батькам - користь!  

 30 травня у Берегівському районі перед дітьми гостинно відчинили двері 34 пришкільні табори з денним перебуванням. За цьогорічний сезон оздоровленням та відпочинком у таборах всіх видів охоплять біля 2 800 дітей шкільного віку. 

Детальніше...

 Про скликання четвертої сесії
районної ради VІ-го скликання 

 Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати четверту сесію районної ради VІ-го скликання 17 червня 2011 року о 10.00 год. київського часу у великому залі районної ради з порядком денним: 

Детальніше...

 Колектив Берегівської райради теж долучився до Всеукраїнської  благодійної акції
 Щира допомога хворим дітям 

Детальніше...

На Берегівщини радилися про проблемні сільські бюджети
Вихід один: збільшення дохідної частини
 

 Цього тижня під головуванням заступника голови Берегівської районної ради Адальберта Брауна, за участю першого заступника голови РДА Степана Медвідя та начальника фінансового управління райдержадміністрації Олени Ваш, відбулися зустрічі з головами і головними бухгалтерами тих населених пунктів, де виникають проблеми з фінансуванням бюджетних закладів, апаратів рад.

Детальніше...