Субота., 19. вересня 2020
Шомські діти навчатимуться у теплих класах

 Днями заступник голови районної ради Адальберт Браун та начальник відділу освіти РДА Василь Лендєл побували у с. Шом, що на Берегівщині, де у супроводі сільського голови Аттіли Гегедюш та директора школи Аттіли Кедебец ознайомилися з ходом будівництва нової котельні та системи опалення місцевої ЗОШ І-ІІ ст.

Детальніше...

 Голландські волонтери на Берегівщині  

 У с. Шом, що на Берегівщині, спільними зусиллями районної влади, місцевої громади та Благодійного фонду „Доркас-Закарпаття” оновлюється фельдшерсько-акушерський пункт. 

Детальніше...

Вітали юристів Берегівщини

 Сьогодні, 5 жовтня у Берегові, у будівлі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня юриста.

Детальніше...

У с. Горонглаб знову запрацював садочок 

 Вівторок, 4 жовтня залишиться у пам’яті мешканців с. Горонглаб, що на Берегівщині, як справжнє свято — сьогодні в урочистій обстановці відкрився дитячий садок, що є частиною місцевого навчально-виховного комплексу. 

Детальніше...

 Гать з головою! 


 Сьогодні, по обіді відбулася сесія Гатянської сільської ради, що на Берегівщині, на якій основним питанням порядку денного було затвердження результатів виборів сільського голови, що відбулися 18-го вересня.

Детальніше...

 Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»: 

«Витрати виконавчого провадження»

Детальніше...

Шана, квіти, грамоти, премії педагогам Берегівщини

 Напередодні професійного свята працівників освіти, що по всій Україні відзначаємо у першу неділю жовтня, й на Берегівщині відбулися урочистості, на яких вшановували педагогів.

Детальніше...

25 вересня всі на BEREG FEST!  

  25 вересня у місті Берегові відбудеться 48-й міжнародний фестиваль „Дружба без кордонів BEREG FEST - 2011” — найстаріший фестиваль нашого краю.

Детальніше...

У с. Гать новий сільський голова — Іштван Локіта  

  18-го вересня у с. Гать, що на Берегівщині, відбулися позачергові вибори  сільського голови, на якому за довіру виборців змагалися п’ять кандидатів. 

Детальніше...

Засідала бюджетна комісії Берегівської райради    

 Сьогодні під головуванням заступника голови комісії Кароль Ерделі відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у роботі якого взяв участь й заступник голови районної ради Адальберт Браун та заступник голови РДА Владислав Гоблик. 

Детальніше...

Гать готується до виборів   

 На початку цього тижня відбулася сесія Гатя н ської сільської ради, що на Берегівщині, на якому основним питанням порядку денного була підготовка до виборів сільського голови.  

 

Детальніше...

BEREG FEST подарить Берегівщині трьох нових почесних громадян  

 13 вересня відбулося засідання комісії з розгляду клопотань щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Берегівщини”, на якому головували заступник голови Берегівської районної ради Адальберт Браун та перший заступник голови РДА Михайло Ляшко.  

Детальніше...

Відбулася сесія Берегівської районної ради 

 9-го вересня відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Берегівської районної ради V І скликання, на якому депутати обговорили чимало важливих питань, прийняли відповідні рішення.

Детальніше...

Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»: 

«Зупинення виконавчого провадження» 

Детальніше...

 9- го вересня — сесія Берегівської райради  

 Починаючи з п’ятниці минулого тижня відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, на яких депутати обговорили питання порядку денного, проекти рішень чергової сесії, що відбудеться 9-го вересня. 

Детальніше...

28. серпня 2011.
V. Сливовий фестиваль та виноградна вечірка с. Геча

Детальніше...