Четвер., 16. липня 2020

 Ставки єдиного податку

        Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня  податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата) або у відсотках до доходу. 

Детальніше...

 На Берегівщині, у середу, 7 грудня святкували День місцевого самоврядування. На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної  ради та РДА, депутати райради, представники сільських рад тощо. 

Детальніше...

Районні депутати Берегівщини на місцях вивчали використання термальних вод

  Цієї середи, 30 листопада проведено друге, виїзне, засідання комісії з вивчення питання ефективного використання свердловин термальних вод.

 

Детальніше...

      Нова спрощена система оподаткування

Детальніше...

 Берегівська районна рада інформує

про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки майна

 

Детальніше...

 У Берегові радилися з питань працевлаштування інвалідів

              Цього вівторка, 29 листопада у Берегівському міськрайонному центрі зайнятості з нагоди Міжнародного дня інвалідів провели засідання круглого столу з питань працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

Детальніше...

 Вшанували пам‘ять  жертв Голодомору й на Берегівщині 

 

 

В день пам‘яті жертв Голодомору вшанували їх пам‘ять й на Берегівщині, зокрема у селі Квасово, де зібралося чимало місцевих громадян та гостей.

 

Детальніше...

На нараді керівників місцевих рад Берегівщини 

 За традицією, в останній четвер місяця, 24 листопада під головуванням першого заступника голови РДА Михайла Ляшка та заступника голови райради Адальберта Брауна відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів місцевих рад Берегівського району.

Детальніше...

Про актуальні питання використання термальних вод Берегівщини

йшла мова цієї середи, 23 листопада у приміщенні Берегівської районної ради, де було проведено перше засідання комісії з вивчення питання ефективного використання свердловин термальних вод.

Детальніше...

Рішення 6-ої сесії VI скликання від 11.11.2011 р.

№130  Про план роботи районної ради на перше півріччя 2012 року

Рішення 6-ої сесії VI скликання від 11.11.2011 р.

№124  Про районну цільову Програму «Власний дім» на 2012-2015 роки

Обговорили питання співпраці влади та ромської громади  

 Днями у приміщенні Берегівської районної ради був проведений „круглий стіл”, учасники якого обговорили питання, пов’язані з співпрацею влади та ромської громади, а також реалізації програми „Діяльності ромських посередників у сфері охорони здоров’я”. В його роботі взяв участь перший заступник голови Берегівської РДА  Михайло Ляшко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Габор Ласлов. 

Детальніше...

Берегівській угорській гімназії - 20 років 

 В кінці минулого тижня в м. Берегово відбулися урочистості з нагоди того, що 20 років тому відновила свою діяльність Берегівська угорська гімназія.

Детальніше...

Засідала Берегівська районна рада  

 Цієї п’ятниці, 11 листопада 2011 року відбулося пленарне засідання 6-ої сесії Берегівської районної ради V І-го скликання, на якому депутати розглянули чимало актуальних питань. До речі це засідання відбулося рівно через рік після першого засідання райради цього скликання.

Детальніше...

Обговорили перспективи співпраці Берегівщини та ПРООН

 Вчора у приміщенні Берегівської районної ради відбулася зустріч зі старшим програмним менеджером Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні Оксаною Ремігою, на якому були присутні заступник голови райради Адальберт Браун, перший заступник і заступник голови РДА Михайло Ляшко та Владислав Гоблик, представники районних управлінь та служб. Була присутня також Любов Павлович, закарпатський координатор проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Детальніше...