Ma 2020. április 01., szerda, Hugó napja van. Holnap Áron napja lesz.
Nem léteznek fordítások.

Рішення 6-ої сесії VI скликання від 11.11.2011 р.

№130  Про план роботи районної ради на перше півріччя 2012 року

Nem léteznek fordítások.

Рішення 6-ої сесії VI скликання від 11.11.2011 р.

№124  Про районну цільову Програму «Власний дім» на 2012-2015 роки

Nem léteznek fordítások.

Обговорили питання співпраці влади та ромської громади  

 Днями у приміщенні Берегівської районної ради був проведений „круглий стіл”, учасники якого обговорили питання, пов’язані з співпрацею влади та ромської громади, а також реалізації програми „Діяльності ромських посередників у сфері охорони здоров’я”. В його роботі взяв участь перший заступник голови Берегівської РДА  Михайло Ляшко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Габор Ласлов. 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Берегівській угорській гімназії - 20 років 

 

 В кінці минулого тижня в м. Берегово відбулися урочистості з нагоди того, що 20 років тому відновила свою діяльність Берегівська угорська гімназія.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Засідала Берегівська районна рада  

 Цієї п’ятниці, 11 листопада 2011 року відбулося пленарне засідання 6-ої сесії Берегівської районної ради V І-го скликання, на якому депутати розглянули чимало актуальних питань. До речі це засідання відбулося рівно через рік після першого засідання райради цього скликання.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Обговорили перспективи співпраці Берегівщини та ПРООН

 Вчора у приміщенні Берегівської районної ради відбулася зустріч зі старшим програмним менеджером Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні Оксаною Ремігою, на якому були присутні заступник голови райради Адальберт Браун, перший заступник і заступник голови РДА Михайло Ляшко та Владислав Гоблик, представники районних управлінь та служб. Була присутня також Любов Павлович, закарпатський координатор проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

«Зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану»

Кабінетом Міністрів України  прийнята постанова  № 1019  від  5 жовтня 2011 року «Про  внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися  відділами державної реєстрації актів цивільного стану", що вступила в  законну силу  11.10.2011 р.,  якою  з  переліку платних  послуг  виключені  пункти 5,  8,  11-15,  а  саме:

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Завершилася підготовка сесії Берегівської районної ради

 Цього тижня завершився підготовчий етап пленарного засідання чергової сесії Берегівської районної ради, що відбудеться 11  листопада 2011 року.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Триває підготовка до сесії Берегівської райради 

 листопада депутати Берегівської районної ради розпочали роботу у постійних комісіях, в яких обговорюють питання порядку денного, проекти рішень чергового пленарного засідання сесії ради. Основним з цих питань є Програма економічного та соціального розвитку Берегівського району на 2012 рік, що є складовою частиною Програми соціально-економічного розвитку Берегівського району на 2011-2015 роки „Берегівщина-Beregvidék-2015”. А одним з головних пріоритетів стратегічної програми розвитку району є поводження з твердими побутовими відходами.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Керівники Берегівщини побували у с. В. Бакта

 Днями голова Берегівської районної ради Андрій Бігарі та  голова райдержадміністрації Ігор Свищо з робочою поїздкою побували в с. Велика Бакта, що на Берегівщині.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Відлуння " BEREG FEST "

 Цього понеділка, 31 жовтня 2011 року, голова Берегівської районної ради Андрій Бігарі та голова райдержадміністрації Ігор Свищо виконали приємну місію: вручили спортінвентар, закуплений за гроші, що надійшли у рамках благодійного мистецького аукціону „B ereg Fest - Дітям”.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Навчалися керівники місцевих рад Берегівщини  

  27 жовтня відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад Берегівського району, участь в якій взяв Андрій Бігарі, голова райради та Ігор Свищо, голова РДА.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

 Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»:  

«Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника» 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Керівники Берегівщини провели прийом громадян у с. В. Бакта    

  Цього вівторка, 25 жовтня 2011 року, голова Берегівської районної ради Андрій Бігарі та  голова райдержадміністрації Ігор Свищо провели виїзний прийом громадян у с. Велика Бакта, що на Берегівщині.  

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

 Енергозбереження серед пріоритетів на Берегівщині 

 Цього четверга у Гатянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася нарада-семінар директорів шкіл Берегівського району, на якій розглянуто чимало актуальних проблем освіти, діяльності навчальних закладів. Участь у нараді взяли й керівники Берегівщини, зокрема  голова районної ради Андрій Бігарі та його заступник Адальберт Браун, голова райдержадміністрації Ігор Свищо та його перший заступник Михайло Ляшко.

Bővebben...