Ma 2020. április 01., szerda, Hugó napja van. Holnap Áron napja lesz.
Nem léteznek fordítások.

 З 13 лютого 2012 року діє оновлена податкова декларація про майновий стан та доходи фізичних осіб 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

На місці вивчали використання термальних вод 

 Цього понеділка, 20 лютого співголови комісії з вивчення питання ефективного використання свердловин термальних вод Берегівщини побували з робочою поїздкою у зоні відпочинку „Шошто”, що біля с. Косонь з метою ознайомлення на місці з питаннями її роботи, подальшими планами. 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Засідала робоча група  

 Цього четверга, 16 лютого у приміщенні Берегівської районної ради було проведено засідання робочої групи з питань підготовки на сесію райради рекомендації Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради, що відбулось у м. Берегово. 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Й на Берегівщині вшанували воїнів-інтернаціоналістів  

 У ці дні по всьому Закарпаттю проходять заходи, під час яких вшановують учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають річницю виведення радянських військ з Афганістану. У середу, 15 лютого й у Берегові відбувся мітинг-реквієм. 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

 Новий проект ДПС 
«Пульс податкової» 

 Державна податкова служба запровадила проект, який дозволить громадянам разом із податківцями остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами. Нова ініціатива податківців має назву «Пульс податкової».

 «Пульс податкової» - це гаряча телефонна лінія, що працює за принципом call-back (податківці не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи). Працювати лінія буде цілодобово: з 8-30 до 19-30 інформацію про неправомірні дії прийматимуть оператори, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач.

 Роботу цього проекту контролюватиме особисто Голова ДПС України Олександр Клименко.

  Номер «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07

Сектор масово-роз'яснювальної роботи 
та звернень громадян Берегівської ОДПІ

Nem léteznek fordítások.

 Вітаємо!

  Цими днями День народження святкувала провідний спеціаліст загального відділу Берегівської районної ради 

Ольга Фанта. 


 Бажаємо іменинниці  щастя, успіхів, миру та злагоди. Нехай у всіх починаннях супроводжує її вдача та підтримка з боку рідних, колег і однодумців!
  

Хай стелиться тобі доля щира,
 Й усмішка не сходить з лиця,
 Живи нам на радість в любові та мирі,
Хай щастю твоєму не буде кінця.


З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 

Nem léteznek fordítások.

 Вітаємо!        

Цими днями День народження святкувала начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району Берегівської районної ради 

Маріанна Гребенюк.


Бажаємо іменинниці  здоров’я, мудрості, пошани від колег, любові від найближчих і найдорожчих людей!

 

  Бажаємо щастя без кордонів,
 Щоб смутку не знала ти.
І щоб в суворі морози
У ніг твоїх лежали троянди. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Nem léteznek fordítások.

Малеча села Галабор має повернутись до свого садочка! 

 9 лютого голова районної ради Андрій Бігарі, голова Берегівської райдержадміністрації Ігор Свищо та начальник відділу освіти РДА Василь Лендєл з робочою поїздкою побували у с. Галабор, щоб на місці визначити невідкладні заходи, які необхідно вжити для того, щоб місцевий садочок чим скоріш запрацював знову.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ БЕРЕГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від 09.02.2012 р. №3

"Про скликання сьомої сесії
районної ради VІ-го скликання" 
 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІ-го скликання 24 лютого 2012 року о 10.00 год. київського часу у великому залі районної ради з порядком денним:  

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

«Міністерство юстиції України затвердило Типовий порядок обробки персональних даних у базах персональних даних»

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

У сучасних умовах працюватиме відділ соціальної допомоги на Берегівщині 

 Вдало розпочався цей тиждень для працівників відділу державної соціальної допомоги Берегівського управління праці та соціального захисту населення, адже у понеділок, 6 лютого вони відсвяткували новосілля. З ініціативи головного управління праці та соціального захисту населення ОДА, за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку, за підтримки райдержадміністрації та райради співробітники відділу віднині працюватимуть в оновлених, світлих та теплих приміщеннях, на сучасних, потужних комп’ютерах. 

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

    Зміни у формі податкової звітності з ПДВ!

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Голова ОДА ознайомився з умовами лікування хворих у Берегівській ЦРЛ 

 1 лютого Олександр Ледида побував на Берегівщині. Голова Закарпатської ОДА у супроводі начальника обласного управління охорони здоров’я Романа Шніцера, голови Берегівської РДА Ігоря Свища, голови районної ради Андрія Бігарі та міського голови Іштвана Гайдоша побував у районній лікарні, де ознайомився з роботою пологового відділення, а також оглянув недобудований корпус „А” медичного закладу.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

 Вітаємо!

  Цими днями Дні народження святкували депутати районної ради Ласлов БАКАНЧОШ та Отто ВАШ. 

 З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які ви започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус  
та колектив районної ради  

Nem léteznek fordítások.

На Міжнародному конкурсі різників 

 Цієї суботи у селі Геча Берегівського району вже вшосте проводився Міжнародний фестиваль різників. Цього разу участь у конкурсі взяли двадцять команд: 12 з України, 6 з Угорщини та 2 із Сербії.

Bővebben...

Nem léteznek fordítások.

Про орієнтовний перелік питань, які планується винести
на розгляд сесії районної ради 
 

йшлося на нараді уповноважених представників депутатських фракцій Берегівської районної ради, участь в якій взяли голова районної ради А. Бігарі та його заступник А. Браун, голова райдержадміністрації І. Свищо, керуючий справами виконавчого апарату райради Г. Ласлов, а також керівники фракцій (М. Товт - Демократична партії угорців України, В. Хаща - Партія Регіонів та К. Ерделі – Єдиний Центр).

Bővebben...