Неділя., 17. жовтня 2021

Звіти
про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету
за 2018 рік Берегівської районної ради

ЗВІТ 1                                ЗВІТ 2                                      ЗВІТ 3

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проекту детального плану «Детальний план територій земельної ділянки
ТОВ «Берегівське хлібоприймальне підприємство», площею 4,7166 га, розташованої
за адресою: смт. Батьово, вул.Колійна,19-В (у межах населеного пункту)»

Детальніше...

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проекту детального плану «Детальний план територій земельної ділянки площею 4,0 га
в західній частині селища Батьово для будівництва сонячної фотовольтанічної електростанції
потужністю до 2,5 МВт у контурах 63,64а,65,66,67,68 (у межах населеного пункту)»

Детальніше...

погодж рада фракц 06.03.2019Про орієнтовний перелік питань, які планується винести
на розгляд сесії районної ради

йшлося на погоджувальній раді уповноважених представників депутатських фракцій Берегівської районної ради, участь в якій взяли голова районної ради Й. Шін та його заступник В. Горват, голова райдержадміністрації І. Петрушка та його перший заступник В. Матій, а також керівники фракцій (О. Ваш – КМКС - партія угорців України, Т. Біров - Демократична партії угорців України та В. Хаща – Партія Відродження).

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від 07 .03.2019 р. № _ _ 3 _ _

м.Берегово

Про скликання дев’ятнадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати дев’ятнадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 21 березня 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Перерахунок пенсій з 01.03.2019 та виплата субсидій.

З 01.03.2019 р. відповідно до ч. 2 ст. 42 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» буде проведено перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Детальніше...

Підвищення пенсій з 1 березня.

З 1 березня буде проведено індексацію пенсійних виплат. Підвищення отримають особи, яким пенсію призначено , зокрема , за Законом України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування».

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.12.208 _ р. № _ 25 _

Про скликання вісімнадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати вісімнадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 18 грудня 2018 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
ГОЛОВИ РАДИ 
від 07.11.2018 р. № _22_

Про проведення другого пленарного засідання 
сімнадцятої сесії районної ради VІІ-го скликання

Електронний кабінет платника

Пенсійний фонд України розширив можливості Веб- порталу електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасного способу надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

Крім особистого кабінету застрахованої особи на Веб-порталі створено і електронний кабінет платника. Ввійшовши на Веб-портал за допомогою електронної печатки, кожна юридична особа отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску- чи є заборгованість або переплата, відслідковувати подання звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та інше. Крім того по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах з цією юридичною особою, є можливість сформувати довідку про трудовий та страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.

Адміністрація Виноградівського
об’єднаного управління ПФУ 
Закарпатської області

Результат пошуку зображень за запитом "свічка скорботи"Берегівська районна рада висловлює глибоке співчуття Ваш Отто Оттовичу - депутату районної ради, голові фракції "КМКС" Партія угорців України з приводу важкої втрати - передчасної смерті батька.

Віддалене робоче місце Виноградівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області

З метою максимального наближення послуг, що надають органи Пенсійного фонду України, Виноградівським об'єднананим управлінням Пенсійного фонду України Закарпатської області відкрито ще одне віддаленне робоче місце в Берегівському районі в приміщенні Бенянської сільської ради .

Детальніше...